Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti rádudáltok az előttetek...

Ti rádudáltok az előttetek lévőre, ha nem indul el zöldnél egyből?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit elbambul és nem veszi észre, hogy váltott a lámpa zöldre, ti rádudáltok? Persze nem percekről beszélek, csak egy két másodperc.
2013. dec. 2. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adok neki 1-3 mp-et attól függően, hogy merre tekergeti a fejét. Utána rádudálok. De nem úgy mint amikor valaki bevág elém, hanem csak finom odapöccintek.
2013. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Figyelem mit csinál. Ha ügyetlenkedik kicsit(lefullad, nem indul a motor) akkor hagyom, hisz látom, hogy képben van, ha csak egyszerűen nem figyel akkor jelzek neki egy kis dudával.
2013. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

dehogy is!

én kiszállok a kocsiból, odamegyek, és ráb*szok egy hatalmasa a kocsijára, h miért nem indul már

2013. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
finoman csúsztatom a kuplungot és megpöccintem a lökhárítóját.
2013. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem lefulladás okozza a szerencsétlenkedést. (Azt pedig lehet látni, mert olyankor bólint egyet az autó.)
2013. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelem a mozdulatait, merre tekintget, stb. Ha ügyetlennek tűnik/lefullad, akkor megvárom, "mi lesz belőle". Ha látom, hogy a telefonját nyomkodja, alszik, csajokat nézeget a túloldalon, stb. akkor 2-3 másodperc után nyomok egy rövidet (nem pálinkára gondolok, mielőtt még...). Hangsúly a röviden: épp hogy csak megpöccintem, mert bárki elbambulhat, álmodozhat, ezért még nem kell kitekerni a nyakát. Volt, hogy én is egyszer elkalandoztam, és a mögöttem lévő úgy tülkölt rám, mintha most vágtam volna be elé egy Kraz-zal. Szóval illik egy aprót dudálni, hogy észrevegye magát, de nem illik hosszabban nyomni egy fél-negyed másodpercnél.
2013. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, csak mert a minap 2 másodpercre máshova figyeltem, és olyan dudát kaptam, mintha életveszélybe hoztam volna.
2013. dec. 3. 02:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egy türelmetlen bunkó, aki hosszan nyomja a dudát. Vagy ami mégrosszabb, ő jobbnak, többnek, felsőbbrendűnek képzeli magát nálad (ez inkább a kigyúrt kétajtós szekrényekre igaz).

Normális ember csak jelez, nem ordíttatja a dudát a vakvilágba. Én rá szoktam duplán koppintani a dudára, amitől kábé olyan hangot ad ki, mint amikor valaki élesíti a riasztót az autóján. Pitty-pitty. Még nem volt olyan, hogy ettől ne oldódott volna meg a helyzet.

2013. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!