Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen közlekedési szituációko...

Milyen közlekedési szituációkon szoktatok röhögni?

Figyelt kérdés
Amikor állok a villamosmegállóban, néha fékeznek az autók, hogy átengedjék a gyalogost. Na észrevettem, hogy ilyenkor a mögöttük érkező autós többnyire megkergül, villog, dudál és látszik, hogy majd szétrobban. Na én ezen szoktam. Ha nektek is van ilyen, írjátok le!
2013. dec. 6. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor megy előttem a "szőkenő", akkor tudom, hogy attól, hogy jobbra indexel, még nem biztos, hogy balra fog kanyarodni.
2013. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:

Sajnos igaza van az 1. válaszolónak. És a csajomnak tegnap érkezett meg a jogsija. Szöke...


Én akkor nevetek, mikor az anyja nem mer a kiskocsival megfordulni elöttünk de egy terepjáróval is lazán meglehet.


Na meg ma mikor megcsúsztam mert a teherautónak össze-vissza fog a féke. Nem is egyszerre, nem is egyforma erövel.

2013. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én pl ak ha megy egy kocsi vagy én megyek pl az uton kanyarba és a hátulját kifaroltatom.... :)

na akkor nagyon szoktam mosolyogni meg a többiek is szurkolnak integetnek hogy huzasam ki jobban.

2013. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam röhögni, amikor kurvât lát valaki az útszélen és jó nagyot fékez...
2013. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én azt találom viccesnek amikor valaki nem tud elindulni, és úgy berángatja az autót hogy majd megfejeli a kormányt :D
2013. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A múltkor jött velem szembe sötétben egy olyan autó aminek így nézett ki a világítása: jobb oldal tompított, baloldal ködlámpa. Na ezen behaltam.

Meg azt szeretem még amikor piros lámpához közeledek, lelassítok és csak gurulok, hogy lehetőleg ne keljen megállni. Ilyenkor, ha jön mögöttem valaki akkor az mindig a seggemben van és nyomná neki csak nem tudom, hogy hova...

2013. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!