Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nincs egyáltalán tapasztala...

Ha nincs egyáltalán tapasztalatom autóvezetés terén (vagyis csak egy kicsi), akkor mi lesz a forgalomban amikor vizsgázom?

Figyelt kérdés
Nem akarok karambolozni! Mikor van olyan hogy valakivel a gyakorlópályán gyakorolnak először, és mikor van hogy egyből a forgalomba? Ma már az utóbbi a gyakori? Nektek hogy volt?

2013. dec. 12. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig nem fognak kivinni forgalomba míg a gyakorlópályán nem megy minden a kocsi kezelésével tökéletesen.
2013. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:

Na pillanat. A vizsga előtt azért vezetgetsz néhány órát kötelező jelleggel, nem? :) Az pont azért van, hogy tapasztalatot szerezz. Jogsi nélkül nem is lehetne tapasztalatod.


"Nem akarok karambolozni!"


Szerintem mindenki így van ezzel, nem csak te. :)

De nyugi, túlparázod. Fog az menni. Az elején gyengébben, utána jobban. Mint mindenki másnak.

2013. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
Van, ahol nincs is gyakorlópálya. De az oktató tudja, hogy mit csinál. És ő a saját kocsiját kockáztatja ráadásul, tehát nyugi, vigyáz majd :)
2013. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sinead ***** válasza:
Ha szépen megkéred az oktatót, elvisz a pályára. Senki sem úgy megy tanulni, hogy már előtte vezetett autót. Biztos volt olyan is, aki azt se tudta hogy hogy kell beindítani. Legelőször még ha nagyon szadista is, biztos hogy nem fog beküldeni a forgalomba. Egy üres úton elmagyaráz mindent, gyakorlod a pedálok kezelését, kormányzást, stb. Tőlem megkérdezte, hogy vezettem-e már autót. Igen volt a válasz, az első utam egy tesco parkolóból egy közeli faluig tartott, kidobtam két gyereket és jöttünk vissza. Egy üres úton gyakoroltuk az alap dolgokat.
2013. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két hónapja úgy kezdtem hogy egyből a forgalomba.

Féltem eléggé, mert egy gyenge kis autón tanultam.

Amikor meglett a jogsim egyből vittem a nagy saját kocsit, semmi bajom nem volt.

2013. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!