Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A lopakodó autósiskoláról van...

A lopakodó autósiskoláról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nincs, hisz ezért lopakodnak.
2013. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így igaz.
2013. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olcsón meg lehet venni kuponos oldalon a tanfolyamot meg 10 óra vezetést... ez eddig oké.. én az iskolavezetőnél vezettem 50(!) órát, addig nem engedett vizsgázni, majd 2 perc alatt megbuktam, mert belenyúlt a kormányba, hogy túl közül mentem a parkoló autóhoz. Ezt el is fogadtam, de akkor kiakadtam, mikor megtudtam, hogy az előttem vizsgázó 25000 Ft-ot fizetett a vizsgabiztosnak és gyakorlatilag az oktató irányította a vizsga alatt az autót és a srác előtt megbeszélték, hogy engem meg lehet buktatni. Ezek után azonnal otthagytam őket és találtam egy másik autósiskolát, ahol nem kell lefizetni őket, hogy esélyed legyen egyáltalán vizsgázni... ennyit róluk...
2015. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!