Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A testvérem nem akar értem...

A testvérem nem akar értem jönni kocsival mert szerinte sehol se tudna megállni! Igaza van?

Figyelt kérdés

Az Astoria, Ferenciek tere, Deák környékén lesz dolgom és szeretném ha értem jönne kocsival, de azt mondja azért nem fog mert nem tudna hol megállni. Azt tudni kell, hogy nemrég lett meg a jogsija és nem is mer a városban közlekedni, fél, hogy sehol sem tud megfordulni. Már egyszer adódott ebből problémánk, több km-en keresztül nem bírt visszafordulni, csak ment, ment előre.


Szeretném a segítségeteket kérni, mondjatok ezen a környéken olyan helyeket ahol meg tud állni, hogy felvegyen és simán vissza tudjon fordulni. Ja és a legfontosabb, hogy az Örs Vezértől jönne!


2013. dec. 19. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Deák tér környékén mostanában még gyakorlott sofőröknek is nehéz megállni szabályosan, mert a Madách tér le van zárva.

Persze van néhány rakodóhely a Károly körúton, ahol 5 percre megállhat.

Megfordulni pedig a tér mindkét végén meg lehet!

2013. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom a Deákhoz, lehet sokkal messzebb is tőle. Vagy valami kis utca nem lenne jó? Nem értek a vezetéshez, szóval lehet, hogy hülyeséget mondok. Csak nekem egy konkrét hely kéne mert csak így fontolná meg, hogy értem jön-e egyáltalán. Szóval a Károly körút lenne az egyik megoldás. Esetleg máshol még?
2013. dec. 19. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Mondd neki, hogy vegyen fel a burzsuj hoteleknél. Ami ott van a deáknál, azok a köcsög luxusszállodák a sok gazdag majommal. Azt lehetetlen eltéveszteni. mondd h álljon be 2 ferrari közé
2013. dec. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesód helyében én se mennék, pedig vagy 20 éve van jogsim, tömegközlekedéssel sokkal hamarabb megoldod, ráadásul a tesód autóját se teszitek ki rizikónak. Nem szabad egyből a mély vízzel kezdeni, mert biztos baj lesz a vége.
2013. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire sok cuccod van, hogy nem bírod el egyedül? Vagy miért akarod berángatni tesódat a Belvárosba ahelyett, hogy felszállnál szépen a metróra és elmennél vele az Örsre? Minhdenki jobban járna, neked nem kellene várni tesódra (ha esetleg dugóba kerül, amire valljuk be a Belvárosban nagy az esély), ő pedig nem idegeskedne.
2013. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van. Nekem több mint 10 éve van jogsim, de ha a belvárosban van dolgom, inkább metróval megyek. Ha valami miatt mégis autóval kell mennem, akkor előtte rákeresek, hogy van-e a környéken parkolóház. Pl. ott az Erzsébet téri mélygarázs.
2013. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:

Ebben a karácsonyi hisztiben én sem megyek be oda a dzsungelbe kocsival, ha van rá módom, pedig nekem is 20 éves a jogsim, mint az előttem kommentelőnek.

Ha az Őrstől megy, akkor egy metróval elmész hozzá. Olcsóbb is, kiszámíthatóbb is meg kényelmesebb is.

2013. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
nincs hol megállni, ezért nem szeretek bejárni a dzsumbujba, ott a kritikálmassz van otthon. Ha mégis oderendelet,akkor dohány utca elejére rendeld, ott meg lehet állni
2013. dec. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is menjen. Metróval 10-15 perc alatt megoldod egyedül, tesódnak meg belekerül ez a kör akár egy órájába is, ha dugó van és te is ácsoroghatsz egy helyben. A Hungàriàn belülre szerintem nem kell autóval menni, hacsak nem kell zongorát cipelned.
2013. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!