Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a forgalmi...

Tényleg igaz, hogy a forgalmi vizsga csak akkor sikerül elsőre, ha "megkenjünk" a vizsgabiztost? Tényleg ennyire korrupt világban élnénk?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva vizsgázom és tudni szeretném, hogy mire számíthatok. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 3. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcról tudok nyilatkozni.Nem szeretik a megkenést,sőt.Féltik az állásukat.Csak akkor sikerül az első,ha rokon,vagy ismerőse vagy az oktatónak,vagy valaki ott dolgozónak.
2009. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mi a "gyakorlat" és idén tavasszal vizsgáztam forgalomból, nem kentem meg a vizsgabiztost. Nem mentem ugyan át, de olyan hibát vétettem, amit én is elismerek, sőt súlyos hiba, tehát nem engedhetett át.

Lehet hülye vagyok ehhez a világhoz, de úgy voltam vele, hogy juszt se adok pénz senkinek, olyan nincs, hogy nem tudom saját erőmből megcsinálni! :)

Ne idegeskedj, eddig aki elindult vizsgázni előbb-utóbb úgyis lett jogosítványa! :)

2009. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem állítom, hogy másképp nem sikerülhet elsőre, engem megbuktattak, nem adtam nekik semmit.

Viszont két ismerősöm is van, aki úgy ment a vizsgára, hogy ajándékcsomag + pénz, és rögtön meglett elsőre.

Nem lehet tudni.

Azért sok szerencsét.

2009. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Üdv

A kérdésedre a válasz NEM nem igaz én mindent jól csináltam és átmentem elsőre nem kell senkit megkenni mert talán azért buktatnak.Az egész rajtad múlik ,hogy sikerül-e mert hogyha nagyon parázol, akkor biztos nem fog menni.Gondolj arra ,hogy valami barátot viszel valahova és kész simán menni fog egyáltalán nem nehéz. Addig tűnik annak amíg túl nem vagy rajta.

Utána meg sok ezer km után azt mondhatod ,hogy tudok vezetni..

2009. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, én nem kentem meg, mégis elsőre átmentem hibavonal nélkül.
2009. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon sok helyen csak kenéssel engednek át. anno apukám minden jogsiját (M, A1, A korlátlan, B) egy embernél tette le. anyu is ott. most volt korlátlanon, mert eddig csak A korlátozott volt neki, viszont nagyobb motort nézett ki. én is oda mentem. engem elsőre megbuktattak, mert 60-al átszabtam egy kereszteződésen és épp pirosra váltott a lámpa. de 2.-ra sikerült! van M kategos jogsim :D
2009. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én november végén tettem le autóra a jogsit. Jó fej volt a vizsga biztos hibavonal nélkül vizsgáztam, és kenő pénz nélkül, de máshol előfordulhat könnyedén, hogy pénzt kérnek. Vizsgabiztos függő.
2009. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, én hétfőn vizsgáztam nem is ismertem a vizsgabiztost, nem is fizettem le , csak mindent jól csináltam és átengedett. (Egy kis odafigyelés vizsgán nem árt!!)
2009. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind az oktató mind a suli azt mondta, hogy meg ne próbáljam. Nem is próbáltam.


Viszont ettől teljesen függetlenül jogosan húzott meg az első vizsgán, mert keresztülmentem egy zárón. Másodjára se kentem meg akkor újságot olvasott, és beszélgetett, az út felénél meg közölte, hogy neki ennyi elég volt, átment :)

2009. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem az oktatóm állandóan győzködött (!) hogy adjak pénzt a vizsgabiztosnak. Minden órán elmondta, h egy tízessel tutira megvan, ha nem okozok életveszélyt. Én viszont úgy voltam vele, h nem sürgős, inkább bukjak meg, de nem adok a r*hadékoknak. Nem is adtam, és elsőre átmentem, hibavonal nélkül. De állítólag (lehet h ezzel csak saját magát akarta igazolni az oktatóm) van olyan vizsgabiztos is, aki nagyon szemét, ha nem adsz, De ha nem hibázol, akkor nem tud mit csinálni :D.
2009. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!