Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már kétszer buktam forgalmi...

Már kétszer buktam forgalmi vizsgán most fogok harmadjára menni stressz az egekbe! Valami tanács?

Figyelt kérdés
Ez az utolso lehetőségem mert lejár a két év és lessz még egy más vizsgám márciusba ami jogsihoz kötött tehát elég nagy a tét.
2014. jan. 30. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom könnyű mondani, de próbáld kizárni az agyadból, hogy mi a tét. Csak a vezetésre magára, és a szabályokra figyelj. De ezt sem görcsösen :)
2014. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne bukj meg... Kerüld a piros lámpát, a nagy fékezéseket, engedd át a gyalogost, buszt is az öbölből, és finoman bánj a kuplunggal.
2014. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Velem is hasonló helyzet volt,én is 2 sikertelen után mentem el harmadjára. A harmadikra úgy mentem oda,hogy lesz ami lesz,nem fogok foglalkozni senkivel,nem görcsölök,csak vezetek,betartom a szabályokat( mint azóta is mindig! )

és sikerült. Teljesen kizártam a külvilágot,csak a vezetésre,a szép pedálkezelésekre,valamint a finom sebességváltó kezelésre koncentráltam,stbstb.. Nem szabad rágörcsölni,ne azt nézd,mit néz a vizsgabiztos,csinálj úgy,mintha épp csak szállítanád valahova,ne azzal foglalkozz,hogy te most vizsgázol. Ez olyan,mint mondjuk egy írásbeli vizsga. Nem szabad azon agyalni,hogy az írásbelinek sikerülnie kell,úgy kell rá tekinteni,mint egy dolgozatra amit meg kell írni úgy,hogy átmenjek. A vezetői vizsgával is szerintem hasonlóan kell tekinteni! So sikert! :)

2014. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*Sok
2014. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 egySanyi ***** válasza:
Vizsga előtt egyél meg egy tábla csokit és no para.
2014. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kajat nem tamogatom, belem eroltettek...

majdnem behanytam a kocsiba, gorcsolt a gyomrom, olyan hibakat csinaltam amit elotte sosem...

masodikra siman megvolt.

szoval ha nem vagy ehes ne egyel!

2014. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom addig le tudom magam nyugtatni, amig be nem ülök az autoba akkor van a neheze :/
2014. jan. 30. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Órákon ügyes vagy? Ha ott minden oké, akkor a stresszel van gondod. Próbálj meg arra gondolni, hogy ez is csak egy sima óra, semmi extra nincs benne. Nekem bejött, első vizsgámon átmentem, és csak az első percben akartam belehalni az idegességbe. Persze ez főleg az oktatóm érdeme, végig a vizsgabiztossal beszélgetett a fociról. :) El is felejtettem, hogy ki ül hátul, mert nálunk órán is előfordult, hogy volt plusz utas.
2014. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Többszöri bukás után most sikerült a vizsgám. Nekem az segített,hogy mikor beszálltunk a kocsiba,akkor elkezdtem beszélgetni a vizsgabiztossal,mondott egy-két vicesebb dolgot,akkor nevettem és akkor valahol itt nyugodtam meg,hogy ő is egy ember,és nem áll szándékában megbuktatni csak akkor ha tényleg hibázok. Üldögéltünk még pár percet a kocsiban,beszélgettünk aztán elindultunk.


Sajnos ők nem beszélgettek,bár tény,hogy segített volna,de próbáltam csak a vezetésre figyelni. Kicsit lassabban mentem,és előre gondolkoztam,figyeltem a táblákat.

Lett egy hibavonalam meg a végén mondott 1-2 dolgot,de érdekelt is akkor már engem :D

Szóval azt tudom tanácsolni,hogy menj oda magabiztosan,fogj kezet,mutatkozz be és ne félj,ne remegő hangon beszélj hozzá. Sok sikert.

2014. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!