Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionnál a kuplung meletti...

Kamionnál a kuplung meletti pedál az mi?

Figyelt kérdés

Kipufogófék pedálja? vagy kiegésztiőfék?

ilyen sorrendben:

?pedál, kuplung, fék, gáz


2009. dec. 9. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a retarder.
2009. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, utolsónak volt igaza, a "bubu" vagy retarder...
2009. dec. 10. 16:25
 13/17 anonim válasza:
és azért van ott a kuplung mellet hogy még véletlenül se nyomd egyszerre mert akkor nem lenne értelme a kuplunggal együtt használni a motorféket, ugyanis a motort lefogná de a hajtást nem adná át a motor felé ergo nem fékezne semmit
2009. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
utolsó! kuplunggal marhára nehéz lenne motorféket használni, mivel a kuplung alapból kiengedi azt!
2009. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a kicsi? Azzal tudod állítani a kormányt
2011. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az egészen biztos ,hogy a motorfék ,ez majdnem minden kamionban megtalálható.Itt jön a válasz ,,pedig nincs is annak pedálja" ezt a kérdést én már megtettem.Ne fáradozz!Ez csak a valamivel régebbiekben található meg.Az újabb kamionokban ez mind automatikus.Az előző már meg is válaszolta...+ ha kuplunggal nyomod valami úton-módon akkor bizony az alapjárat alá küldöd a fordulatszámot és lefullad.Ez pedig nem nagyon ér sokat ha meg akarod állítani a kamiont.
2015. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ja és ha autóról van szó akkor az vagy rögzítő/kézifék vagy pedig ,sport autókban egy bizonyos ,,crank pulley" rendszerről beszélünk.Ez nagyon-nagyon kevés és ha van is általában japán autóknál használatos.
2015. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!