Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki már vizsgázott B jogsiból...

Aki már vizsgázott B jogsiból forgalmiból, mikor vizsgáztál (óra), és milyen tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. fél 3 és fél 4 között.

Nálunk mondjuk nagyjából mindegy a napszak, mert nagyvárosban lakom és egész nap nagy forgalom van és vadászni kell a parkolóhelyeket.

2014. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Reggel, én voltam az elsö. Minden rendben volt, csak én vittem be reggel a tanulóautót és én csináltam az elsö nyomot a tanpályán a hóban. A tábla, fák alapján kb-ra belöttem az utat:)
2014. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még írjatok!
2014. febr. 25. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én utolsó voltam, 2-kor vizsgáztam. Elég nagy volt a forgalom ahhoz képest,mint amire számítottam. A vizsgabiztos már fáradt volt, az elején közölte,hogy ha jól megy akkor nem kell levezetnem az 50 percet,mert már ő is menne haza :) Amikor ezt mondta,én olyan szinten megnyugodtam,hogy jófej meg nem akar meghúzni ,hogy hibavonal nélkül átmentem.


Nekem vannak jó meg rossz tapasztalataim is a jogosítvány megszerzésével. Nem volt minden olyan zökkenő mentes,mint másoknak. Iskola,oktató meg város váltáson át minden volt,de a lényeg,hogy mostmár megvan :D

Sőt még az elsősegély se volt egyszerű. Mindenkit lezavartak 5-10 perc alatt (4 embert) egy lányt meg engem 50 percig szívatott az 'oktató',végül a vizsgabiztos mondta,hogy hagyjon már minket tudják a lányok,és mondta,hogy menjünk aláírni.


Mikor mész vizsgázni?

2014. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer vizsgáztam, elsőnek reggel 8kor kezdtem, nagyon izgultam, el is rontottam már az elején a dolgot, lefulladtam és olyan rosszul ment mint még soha.


A második alkalommal 11kor kezdtem. Gyönyörű napsütésben egy nagyon kedves vizsga biztossal. 2 hibával meglett.


Bp-en vizsgáztam a 4-13. kerületekben. Nem az számít hogy hánykor vizsgázol, hanem hogy magabiztosan menj oda, hogy akkor is sikerülni fog. És akkor meglesz. Én az első alkalommal ahogy beültem a kocsiba leblokkoltam és tudtam h nem lesz meg. Hát nem is lett.


De hozzá teszem hogy bp jobb délelőtt, dél körül vizsgázni, mert lényegesen kisebb volt a forgalom mint pl reggel vagy délután 4-5 fele. De szerintem olyan későn már nincs is vizsga. Mikor vizsgázol és hol?

2014. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én előszőr február 6.án vizsgáztam 13.45kor :D 14.30ra már a pályán voltam, megbuktam. Annyira izgultam, hogy kisebb parkolóhelyet találtam. A vizsgabiztos rendes volt nagyon. Újra pedig tegnap próbáltam, akkor már sikeresen. Ugyanazzal a vizsgabiztossal délután kettőkor. De a vizsgabiztos valamiért velem már morgós volt, lehet fáradt volt :) Megvan, azt kész:) Sok sikert!
2014. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel 7-re kaptam időpontot. Mindenki özönlött a belvárosba, de szerencsére mi nem vagyunk nagyok, szóval tűrhető volt a forgalom. Az araszolás különben sem túl megerőltető. A parkolást meg a külvárosban csináltuk. Az én vizsgabiztosom nagy cimborája volt az oktatómnak, így jól eldumáltak arról, hogy hétvégén elmennek valahova. Kaptam 2 hibavonalat, de korrektek voltak. Megcsináltam a világ legnehezebb parkolását, a szomszédos autók tükrei kb. 1-2 centire voltak a mieinktől, ráadásul korrigálás nélkül, amire azt monda a biztos úr, hogy ő ilyet nem tudott volna. Szóval jól ment. (Veszprém)
2014. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vidéken vizsgáztam, negyedikre lett meg. Első alkalommal, még októberben kora délutánra kaptam időpontot( pontt visszaértek a biztosok az ebédről, és végig kellett volna menni az 50 percet ha nem bukok meg) Második, és harmadik alkalommal, reggelre kaptam időpontot, elsőnek. Mindkét alkalommal késtek, és így általában le vesznek egy kicsit a vezetési időből. (50 perc helyett kb 40-35 ilyesmi). Negyedik alkalommal, utolsónak vizsgáztam, már nyűgös volt a vizsgabiztos, mert az összes többi végzett akkorra, és bár az elején azt mondta hogy kb 35 perc alatt befejezzük, mert siet haza, félúton meggondolta magát, és még köröztetett egy ideig, így 55 perc alatt fejeztem be.

Én azt mondom azok a jó időpontok, ha vagy első vagy vagy utolsó. Ilyenkor sietnek, és ha nem csinálsz nagy hibát, és buksz meg, akkor le fognak csípni pár percet a végéből, ami elég előnyös tus lenni. Nem egy embert ismerek, aki az 50. percben szúrt el valamit.

2014. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!