Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az üllői Delta Autósiskoláról...

Az üllői Delta Autósiskoláról és az alábbi oktatóikról vélemények?

Figyelt kérdés
B kategóriára fáj a fogam, és a gyakorlati oktatók közt két ember van opcióként: Bauer Krisztina és Nagy Géza. Milyen a színvonal és ezen két oktató? Köszi.
2014. márc. 19. 20:00
 1/7 anonim válasza:
Látom nem kaptál választ, pedig engem is érdekelne.Elkezdted azóta a jogsit? Melyik oktatónál vagy? Milyen?
2014. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Ha azóta van tapasztalatod, megírhatnád

2014. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem keressetek egy jó iskolát és tanárt, Géza gáz. Good luck ;)
2014. szept. 16. 20:54
 4/7 anonim válasza:
Van azóta tapasztalatom, nem túl pozitív. Én leváltottam Gézát, és más olyan személyről is tudok, aki hasonlóan döntött.
2016. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

Nem a Deltát választottam, hanem egy vecsési iskolát, de ez sem feltétlenül jobb.

Szerintem minden oktatóban lakik egy állat.

2016. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem ajánlom.Korruptak.Erdős Lászlónál voltam megmondta ha lesz kenőpénz akkor nem buktat meg. Undorítónak tartom a dolgot. :(
2017. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom régi kérdés, de én is megírnám a véleményem az utókor számára.


Arra szerintem pont elég hogy helyben kényelmesen el tudd intézni a KRESZ-t és az elsősegélyt, de ha azokkal megvagy, javaslom hogy csináld máshol a gyakorlatot.


Sajnos pár éve én is Géza mellé kerültem. Egyetlen óra alatt olyan erős szorongást ölt belém az idegeskedéssel és az ordibálással, hogy a végén remegve szálltam ki és sokáig meg is undorodtam a jogsizástól. Ahelyett hogy higgadtan elmagyarázta volna az alapokat, végig csak lekezelő hangnemben óbégatott és engem hozott ki hülyének ha belezavarodtam a rengeteg egyszerre érkező utasításba. Az utasítások fele vagy ellentmondásos marhaság volt (pl. sebességkorlátozó táblát hagyjam figyelmen kívül, "haladjunk!") vagy pedig olyan kifejezéseket használt amiből nem volt azonnal érthető amit akart. Persze annak bővebb kifejtése helyett csak egyre agresszívabban ismételgette ugyanazt.

Végül egyetlen nagyon stresszes tanóra és egy év kihagyás után kikértem a papírjaimat és újult erővel folytattam Pesten a gyakorlatot, ahol viszonylag hamar le is tudtam az egészet. Itt viszont hab a tortán az volt, hogy a papíromba még azt az egy elszenvedett órát se írták be. Pesten csak néztek rám hogy voltam már voltam egy órát, miért van egy nulla bevésve. Sebaj.


Szóval ha tehetitek, szerintem kerüljétek. Legyen meg a KRESZ és az elsősegély, aztán futás máshova. Ellenkező esetben acélidegzettel le lehet nyomni az egészet, de az ilyen "oktatókat" kár pénzelni.

2021. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!