Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2014-ben ez a 75 kérdés van...

2014-ben ez a 75 kérdés van elsősegély vizsgán (link)? És gyakorlaton mit kérdeznek?

Figyelt kérdés
Szóval több helyen olvastam, hogy ebből a 75 kérdésből adnak elsősegélyvizsgán [link] . Ez igaz, és ha igen akkor ebben az évben sem változott? Hány elméleti kérdést tesznek fel, és gyakorlaton csak stabil oldalfekvést kérnek meg újraélesztést? Köszönöm a válaszoló(k)nak!
2014. ápr. 6. 18:56
 1/4 anonim válasza:
Igen, ezek a kérdések vannak most is. Azt hiszem, 2-őt fognak kérdezni. A gyakorlatot nem tudom - stabil oldalfekvés és újraélesztés mindenképpen van, de azt pl. nem tudom, hogy kötéseket meg ilyeneket kell-e csinálni. Ez engem is érdekelne...
2014. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már voltam vizsgán és sikerült is! Nem ez a 75 kérdés volt, hanem szó szerint ezek (és itt ki is vannak dolgozva): [link] . Egy A és egy B tétel van a vizsgán, valahol még a párosításokat is megtaláltam, hogy melyik A tételhez melyik B tartozik, de sajnos azt most sehogy sem találom. Van egy olyan érzésem, hogy ahol gyakorlati feladat a B tétel (kötés pl.), azt ki is szedték, mert senki nem húzott olyat, meg nem is volt kellék hozzá.


A vizsgáról annyit, hogy pénzlehúzáson kívül semmi másról nem szól. A vizsgabiztos vagy kiment telefonálni, vagy ha bent volt is, a telefonjába bújt. Ha nem tudtál valamit (vagy semmit...) akkor rávezettek, vagy majdhogynem elmondták helyetted. Hogy érzékeltessem példával, előttem egy sráctól kérdezték hogy hogyan biztosítaná a helyszínt, semmit nem mondott, mondták hogy mit csinálna a kocsival, erre rávágta hogy dudálna. Végül elmondták helyette, aztán gratuláltak neki mert átment. Ráadásul két ember ment be ugye, de csak egyiktől kértek újraélesztést, másiktól meg stabil oldalfekvést. Én Debrecenben vizsgáztam, itt vicc volt az egész, de lehet máshol azért van még értelme is, nem csak a pénzről szól.

2014. ápr. 13. 19:56
 3/4 anonim válasza:
Köszönöm az infókat és a honlapcímet is :) Én Pesten fogok, a Moszkva téren, eléggé izgulok, de remélem, itt is viszonylag könnyedén fogják venni :)) Gratulálok a vizsgádhoz!!
2014. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
köszi a belinkelt kidolgozott tételeket!Kerestem,de nem találtam meg.
2016. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!