Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek 100% osan a parom...

Szerintetek 100% osan a parom volt a tolatasnal a hibas?

Figyelt kérdés
Pont kiallt az udvarrol a teherautonkkal, kiszallt kinyitotta a kaput beszelt kitolatott a kapu ele megint kiazallt es becsukta az kaput beszallt nezet a jobb bal es kozepso tukorben sehol semmi elkezdett gurulni hatra es csatt. A szomszed megallt mogotte mert varta h az elektromos kapuja kinyiljon h betudjon allni a kertjebe. Nah most az lenne a kerdesem h szerintwtek 100 % ig a parom a hibas??? A platoja eleve olyan magas h egyik tukorbol sem latja h mogotte "megbulyik" egy kis yaris. A bal oldali hatso ajtot es ablakot torte be. Elore is koszike mindenkinek.

2014. ápr. 14. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Tolatást csak akkor lehet megkezdeni ha meggyőződtél hogy nincs mögötted senki. A holttér nem mentség erre.
2014. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
A "párod" a hibás 100%-osan!
2014. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Bírom, hogy a "hogy"-nál spórolsz a betűkkel, de a "na" szót pedig megtoldod egy h-val. A plázában minden rendben?


U.i:

megbúJik, a többihez lusta vagyok...

2014. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
így van. meg lehet állni valaki mögé úgy hogy ne lásson. ezt így tanítják biztos.
2014. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Igen, 100%-ban a párod a hibás.


Hogy az igazán ultimate retardált példával pedálozzak: Focizó óvodáscsoport is lehetett volna a yaris helyén, akkor most 12 hulla lenne és egy bél és agyvelődarabokkal borított járda, nem egy betört hátsó ablak...

2014. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát a szomszéd egy hülye barom ökör állat volt, hogy egy tolató teherautó mögé megy. Életösztönből jeles. De ettől függetlenül sajnos párod a hibás igazából, mivel álló autó nem lehet hibás, továbbá az, hogy nem látta szintén nem mentség, mert tényleg lehetett volna ott gyerek is. Szóval ezt a balhét párodnak kell elvinni, több ilyen úgyse lesz mivel a hülye szomszéd többet biztos nem áll meg tolató teherautó mögött, párod pedig még jobban fog figyelni.
2014. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet a szomszéd akkor állt meg a teherautó mögött, amikor anyu a kaput zárta. És akkor egy álló jármű mögött állt meg.


Igen, a párod volt a hibás.

2014. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A törvény szerint a párod a hibás, de józan észből és előrelátásból a szomszédod sem sokszor állt sorba, amikor osztogatták...
2014. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*észért, *előrelátásért
2014. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem deja vu érzésem van egy kicsit.

Nem akarom védeni a szomszédot, de ha akkor állt meg a másik kocsi mögött, amikor az a kapubeállóban állt és anyu kaput zárt, akkor mit kellett volna előrelátnia? Hogy valaki majd egyszer beszáll és elindul? Egy álló, nem irányjelzőző és nem világító tolatófényű jármű mögött megállni miért felelőtlenség?


A kérdezőnek:

" A platoja eleve olyan magas h egyik tukorbol sem latja h mogotte "megbulyik" egy kis yaris."


Én kamiont vezetek, jobb oldalon akkora a holttér, hogy egy felső kategóriás autó kényelmesen elfér benne ( pl egy 5-ös BMW) és nem látok belőle semmit. A szélességének köszönhetően hátul meg szinte akármi megállhat mögöttem, ha mindketten egyenesen állunk, akkor nem látom ( nem is láthatom ). Ha én pl megállok egy úton, mert címet keresek és nem veszem észre, hogy te megállsz mögöttem - mert épp olyankor nyilván nem ezt nézi az ember - dobok egy hátramenetet és átgyalogolok az autódon egy 40 tonnás szerelvénnyel szerinted ki a hibás? Részben te, mert szabályosan megálltál egy álló autó mögött?


Írhatunk még oldalakat erről, de a vége akkor is az lesz: az asszony elszúrta. Hát, meg esik bárkivel, mert csak az hibázik, aki közlekedik. :D

2014. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!