Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Váárhatok-e büntetést és ha...

Slavin Kelevra kérdése:

Váárhatok-e büntetést és ha igen akkor duplát-e?

Figyelt kérdés
Jöttem pestről a camponából és mentem volna fel az M0-ra szolnok felé de eggyel hamarabb mentem fel. Észrevettem hogy nem jó irány le akartam jönni és lejöttem egyből az első lehetőségnél. Tábla nem mutatta hogy barom arra fizetős lesz én meg lejöttem és egyből a tábla kirakva matrica vignette viedo kontroll. Na oké gyorsan jöttem lefele az első lehetőségnél hátha megúszom. De mit ad isten természetesen hamarabb is írta szolnokot az M5-ről a 405-re na most nem figyeltem hogy az M5-re megyek és felmentem arra is. Rögtön az elsőnél jöttem is ki (Üllő,Ócsa) de egy ilyen kapu alatt eljöttem. Kérdés várhatok-e büntetést és ha igen akkor most 15 ropi vagy 30??? Köszönöm

2014. ápr. 20. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit kusza a sztorid.

Ha elsőnek az M6-ra sikerült felmenned, akkor ne aggódj, az a szgk-nak nem fizetős Diósdig.

Ha utána az M5-re mentél, ahogy visz is az M0, mert egy szakaszon ott megy a régi nullás, akkor az sem fizetős szakasz. Már ha lehajtottál a nullás "folytatására".

Ha itt hajtottál le, akkor valóban fizetős szakaszon mentél.

[link]


A büntit sajnos nem tudom.

2014. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az M6-ot még megúsztad, mert az az érdi tetőig ingyenes.

Az M5-ösön rögtön az után, ahol felmentél a jobb oldalon szokott állni a kontrollkocsi, ha ott volt, akkor csekk lesz. Ha nem volt ott, akkor nem lesz.


Legközelebb meg jobban figyelj, ebből a leírásból - azon től, hogy nem tudsz érthetően leírni 10 mondatot- az derül ki, hogy csak mész a vakvilágba össze vissza.. :D

2014. ápr. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam röviden fogalmazni ne kelljen oldalakat se írni se olvasni. :D De amúgy is én megtanultam fogalmazni te meg tanulj meg érzelmezni :D:D. Nem állat ott autó sehol sem. Remélem megúsztem nem lenne jó az a 15E ftos tanuló pénz. És amúgy se vakvilágba mentem hanem ezt a jó magyar szokást amilyen módon kirakják a táblákat egyszerűen lehetetlen értelmezni. Amerikába mész 1000 km-ert úgy h írja a tábla new york time squer, és 1000 km után odaérsz. Na de itt előbb menj nyíregyfele aztán ettől a pontól szeged fele attól a pontól meg győr fele....... Csak ezen a szakaszon még nem közlekedtem így hirtelen nem tudtam merre menjek. Valóban meg voltam egy kicsit szeppenve a helyzettől mint egy kezdő sofőr. Mondjuk hiper gyorsan feltaláltam magam csak lehet besz.ptam. :D
2014. ápr. 21. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
láttál e kamerát?
2014. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem láttam sehol. Néztem hidakon is nem e van már telepített de nem láttam
2014. ápr. 22. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Az M-ön nincs telepített kamera rendszer. Arról csak az M3-on tudok.
2014. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lett a vége, lett bünti? Hasonlóan jártam a napokban az Ócsain hajtottam le. Ott láttam telepített kamerákat.
2014. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!