Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mire figyeljek nagyon a...

Mire figyeljek nagyon a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

B kategóriás forgalmi vizsgám lesz hamarosan (Debrecenbe.) Mi az amire nagyon figyeljek oda ,hogy ne bukjak meg? Szóval mik azok amikre ha nem figyelek tuti megbukok? Kérlek írjátok le a lehető összes dolgot ami csak az eszetekbe jut! ( forgalomba, parkolásnál,megfordulásoknál stb..) Köszönöm előre is!

17/L



2014. ápr. 23. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is sok sikert, menni fog az :)

Szerintem felesleges lenne leírni mikre figyelj oda, mert amit tanultál azokra mind kell. A legegyszerűbb holttérbe betekintéstől a telezöldes lámpákig mindent. Talán a biciklisek, és a gyalogosok akik miatt ha bármi gond adódik rögtön megállítanak, és a parkolásra is figyelj; inkább szépen lassan, mint hogy nekimenj kerékkel a járdának mert az is úgy tudom karó.

A lényeg, hogy ne parázz nagyon rá, az oktatód érzi, hogy engedhet-e.

2014. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha a parkolas kicsit ferde azert megbuktat?
2014. ápr. 23. 20:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ mekkora az a pici. Ha a szegélytől nem több mint 30 cm ha jól emlékszem, és a kocsi eleje és a háta se lóg ki párhuzamos parkolásnál akkor nem nagy gond szerintem. Amikor meg 2 kocsi közé állsz be, hát ne állj rá nagyon egyikre se, akkor nem gáz szerintem.

Azért a rendőri karjelzéseket is nézd át még gyorsba :D, nehogy holnap legyen forgalomirányítás.

2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a valaszokat! :) még irjatok azert sokan ! :)
2014. ápr. 23. 21:21
 5/17 anonim válasza:
100%
Fék tesztelése elinduláskor, úgy emlékszem automatikusan bukó ha kihagyod, és kár lenne már a legelején, zebráknál fokozott figyelem, ne menj bele úgy kereszteződésbe ha nem tudsz átjutni, indexet használd, és egyirányúból balra balról (közben használva a tükröket). Hirtelen több nem jut eszembe, remélem tudtam vele valamennyit segíteni :)
2014. ápr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
, kösz, rendes vagy
2014. ápr. 24. 11:51
 7/17 anonim válasza:

Én tavaly vizsgáztam.

1 Forgolódj mindig, mindennél.

2 A fordulatszám ne menjen 2000 fölé

3 Sebességhatárok!! Könnyű benézni mikor azon agyalsz mi lesz a következő

4 parkolásnál, megfordulásnál a Legjobb helyet keresd meg magadnak

5 nem kell egyböl végre hajtani a feladatot, de ne utaztasd a biztost


Nekem másodjára ment a forgalmi, elsőn minden oké volt csak visszafele a tanpályára megkellett álni párhuzamosan, és én ba-om túl izgultam, és az első kis lyukba beraktam a kocsit, erre: garázskijárat: bukta...

Második alkalomnál meg majdnem a ló másik oldalára ugrottam, vissza kellet fordulni: ezsem jó, majd talán ott, á az sem, majd lesz az ott, á jön a villamos hagyjuk történet a fejemben. Nagynehezen egyszer csak megfordultam és sikerült a vizsga 3 hibavonal (a forgolódás kb. alap hibavonal), vissza érve mondta a vizsgabiztos, hogy ha ott sem fordulok vissza akkor meghúz :)


Maradj a kettő közt, ne izgulj, ne kapkodj, és sz-rd le hogy ül valaki mögötted :)

Sok sikert!

18F


Ui.: privátban leírhatnád, hogy sikerült :)

2014. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Majd 12- én vizsgázok szóval van időm még :) Csak szeretnék nagyon felkészülni :)
2014. ápr. 25. 19:12
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segítettél. Majd kiírom ,hogy sikerült :)
2014. ápr. 25. 19:12
 10/17 anonim válasza:
Ha bármilyen kérdésed van még, írj! Sok szerencsét mégegyszer! ;)
2014. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!