Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mire figyeljek nagyon a...

Mire figyeljek nagyon a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

B kategóriás forgalmi vizsgám lesz hamarosan (Debrecenbe.) Mi az amire nagyon figyeljek oda ,hogy ne bukjak meg? Szóval mik azok amikre ha nem figyelek tuti megbukok? Kérlek írjátok le a lehető összes dolgot ami csak az eszetekbe jut! ( forgalomba, parkolásnál,megfordulásoknál stb..) Köszönöm előre is!

17/L



2014. ápr. 23. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kenőpènzre...èn is most tettem le a jogsit. 2szer vizsgáztam.1.alkalommal láttam(mivel 3an indultunk kb vizsgázni egyszerre,hogy az előttem lèvő diák zárò vonalon átment ès nem húzták meg! Èn egy òra vezetès után kaptam meg,hogy cserèljünk helyet.Mondom mièrt?(oktatòm nyugtatott,hogy hallgassak a vb re)megkaptam a lapot ès olyan hiba vonalakbòl gyűlt össze 10 amit akárkinek behùzhatsz rossz indulatbòl pl:rossz iránytartás(wtf?vègig a saját sávomban voltam)közlekedèsi helyzetet lassan ismeri fel(ès ?nem tartottam fel senkit ès ez egy idegen terepen teljesen egyèrtelmű,hogy nem száguldok ki agynèlkül)túl kevès helyet hagyok a mellettem lèvő sávban közlekedőnek (mi a rák??nem mentem áthozzá ès nem emlèkszem ilyesmire!) csupa köcsögsèg! Oktatò mondta legközelebb egy huszas...mondom jò...meg is lett..
2014. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. máj. 7. 19:11
 13/17 anonim válasza:
sikerült?
2014. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
sajnos nem :-(:-( nagyon izgultam ..olyan rosszul vezettem , h meg lepodtem magamon :( a vizsga 4. percében meghùztak sàv csùszàs miatt :(
2014. máj. 13. 16:32
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Mondom kenőpénz :D Haverom is adott 25-t 2 szer is belenyúlt az oktatója a fékbe ,mert balra kanyarbn nem adott elsőbbséget és meg lett neki is :D
2014. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
itt debrecenbe?
2014. máj. 21. 13:10
 17/17 anonim ***** válasza:
pesten.ha itt is elfogadják a kenőpénzt, gondolod ott nem?:D siker azóta?
2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!