Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan kell letenni a...

Milyen gyorsan kell letenni a jogsit a kresz vizsga után? (értelmesebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy a sikeres kresz vizsgatétel után maximum mennyi ideig lehet a gyakorlati és egészségügyi vizsgát tenni? Nagyon sok információt találtam az interneten, de nem egyeznek...valahol két évet mondanak, valahol másfelet, valahol egyet...

Légyszíves segítsetek, fontos lenne...


2014. máj. 3. 17:02
 1/7 farid válasza:
2 éven belül meg kell lennie a gyakorlati óráidnak és a forgalmi vizsgádnak!
2014. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 farid válasza:
ha hiányosak a gyakorlati óráid(több idő kihagyás) és el telt a 2 év akkor nem mehetsz forgalmi vizsgára,újból kell kezdened!
2014. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm megy a zöld...:)


Akkor ha én másfél éve kezdtem el kb még nyáron elmehetek a maradék 12 gyakorlati órámra (kötelezőekből ennyi van még), és utána vizsgázni is, és nem kell előről kezdenem, ugye?

(Munka mellett nem tudtam jobban beütemezni...sajnos, de nem szeretném újra kezdeni az egészet)

2014. máj. 3. 21:15
 4/7 farid válasza:
persze! csak az a lényeg hogy 2 éven belül sikeresen le tedd a jogsit!:) azt a maradék 12órát meg ha tudom neked javasolni napi 2óra vezetésbe csináld meg,és akkor 6nap alatt megvan!:)
2014. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igen én is úgy szeretném, hogy minél gyorsabban meglegyen...csak hát a munka az első akkor is...:/


És itt is zöld! :)

2014. máj. 4. 14:24
 6/7 anonim válasza:

Idén január elsejétől él a törvény, h egy éven belül le kell vizsgázni!én most végeztem, előttem vizsgázott egy srác akinek 3 nap híján járt le az egy év.Ugy volt, ha nem sikerül a forgalmi vizsgája akkor elbukja az egészet.De sikerült neki szerencsére és meglett neki.

HA gondolod menj be az autos iskolába és kérdezd meg, de nálunk ezt nagyon kihangsúlyozzák!

2014. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ez felmenő rendszerben van? Nem tudod?
2014. máj. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!