Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyiből jön ki egy C+E vizsga?

Nagylzs kérdése:

Mennyiből jön ki egy C+E vizsga?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy mennyibe kerül, mindennel együtt: elmélet, gyakorlati vezetés, vizsgák. Feltéve hogy minden elsőre sikerül. Már van A és B vizsgám de szeretnék C+E-t csinálni. Tudom hogy attól is függ hol tanulok, nagyságrendileg érdekelne.

2014. máj. 3. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát minimum 300 ezerrel számolj. Csak a C mire végzel 180-200 ezer környékén áll meg. + ahhoz jön majdnem ugyan ennyi hogy meglegyen a C+E
2014. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 3. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
És mennyi ideig tart?
2014. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mire megvagy mindennel, mert nem csak ez a két jogsi,(c+e) kell, hanem egy csomó más, mire minden megvan a végére ha összeszámolod mennyi ment el, akkor olyan 700 ezer fölött leszel.

megéri?

mert az egészségi állapottól függetlenül is újítani kell sűrűbben mint a b jogsit, és ha rossz egészségi állapotba kerülsz, a 700 ezres jogsi ugrik is!

2014. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemrég egy másik kérdésnél kiszámoltuk, hogy egy munkaképes használható C kategória minden okmánnyal ha nem buksz semmiből, akkor 330 000 forintnál indul. Erre jön még az E, esetleg egy ADR. Ha kell az emelőhátfal vagy épp tüzépes autóról van szó akkor gépkezelői/darukezelői tanfolyam.. Ahogy írták, simán bele lehet szaladni a 700 000 forintba.
2014. máj. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most csinálom az e-t. C már megvan pár éve arra nem is emlékszem mennyi volt. C+e 180e vizsgákkal együtt(ha valamilyen szakirányú végzetséged van mint pl autószerelő akkor 160körül, mert pár vizsgából ad felmentést). Ezzel ugye igy még nem kezdhetsz dolgozni, kell egy gki az megint 160. Sofőrkártya 7700. páv 8700. Én győrbe csinálom, szerintem ezen a részen a legdrágább az országba. pesten 130-at mondtak c+e-re vizsgákkal. Gki is van sokkal olcsóbban is.
2014. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pályaalkalmassági az kötelező? Mi az a gki?
2014. máj. 4. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!