Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Le vizsgaztam B kategóriás...

Le vizsgaztam B kategóriás forgalmibol. Mit kaphatok ha a jogsim megérkezése elott vezetek es elkapnak a rendőrök?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
pénzbüntetést. DE kell beszerezned egy papírt, ami tanusítja, hogy van jogsid, de még készül, s ha ellenőrzés van, az igazol.
2014. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pénzbírság, vezetéstől való eltiltás, tehát még többet (min. fél évet) kell majd várni a jogsidra. Azt a 2-3 hetet kibírod.
2014. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" kell beszerezned egy papírt, ami tanusítja, hogy van jogsid, de még készül, s ha ellenőrzés van, az igazol."


Az a papír nem jogosít fel vezetésre. Csak akkor ha előtte már volt jogsid de akkor is csak azokra a kategóriákra amik már régebbről megvoltak.

2014. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, de a levizsgáztam egy szó. Akkor kellene külön írni, ha az igekötő (le) és az ige (vizsgázni) között lenne még egy szó. Pl. Le akarok vizsgázni. De jó autóvezetést kívánok, balesetmenteset. (Hú, hány e betű van ebben a szóban.)
2014. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit az egyes írt, nagyon nagy hülyeség. Nincs ilyen igazoló papír!

Nekem az okmányirodában a lelkemre kötötték, hogy nehogy vezessek addig, amíg megérkezik a jogosítványom, mert szigorúan büntetik. Mondjuk eszembe sem volt jogosítvány nélkül vezetni. De gondolom, sok ilyen lehet, azért mondták.

2014. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem értem mi bajotok, 1972-ben még volt ilyen papír!
2014. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!