Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolóban büntetnek ha...

Parkolóban büntetnek ha ráállok a felfestett vonal fölé?

Figyelt kérdés

Bevásárlóközpontról van szó, ami elviekben magánterület, de ugyebár mivel nincs elzárva a közforgalomtól ezért vonatkoznak ide is a kresz szabályok.

A helyzet az hogy már nemegyszer nekinyitották a szomszédos kocsi ajtaját az én kocsimnak. Ezért ha bőven van szabad hely a parkolóban, akkor szívesebben állok a vonal fölé, ezzel két parkolót elfoglalva azért hogy ne álljanak közvetlenül a kocsim mellé. Mivel ez magánterület (ugyebár az üzlet tulajdona) ezért a kérdésem az hogy a rendőrök foglalkoznak ezzel?



2014. máj. 23. 08:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
ha drága autóm lenne énis 2 helyet foglalnék, akár rokiparkolóba kértya nélkül... akinek meg tetszik elmehet melegebb éghajlatra mert nem azért vettem a kocsit hogy pár kretén rávágja az ajtót
2014. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
* akinek meg nem tetszik
2014. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az a tiszta megoldás, ha a bejárattól távolabb állsz meg, ahol eleve nem állnak sűrűn az autók. Ott kicsi az esélye annak, hogy pont melléd állnak be.


Romosabb kocsival egyébként kifejezetten utazni szoktak néhányan az ilyen vonalhuszárokra: jól rád àllnak.

2014. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt a közteresek intézik, nem a rendőrök. Csak arra vigyázz ha egy kopasz X6-tulaj megharagszik rád mert nincs több parkolóhely és te 2-t elfoglalsz akkor hiába dolgoztál meg az autódért, dolgozhatsz majd a javíttatásáért.

Amúgy láttam már olyat hogy egy teszkó parkolóból elvontatnak egy autót aki keresztbe állt meg.

2014. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
és olyat láttál már hogy a kopasz szétveri az autót mert keresztbe állt meg, vagy ez most ilyen sztereotípia hogy a kopasz bunkó burzsuj szétveri? :D
2014. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Napkiraly ***** válasza:
Hogy olcsóbb legyen az előírt mennyiségű parkolóhely létesítése, ezért annyit festenek fel,amennyit csak lehet. Ez az eredménye.
2014. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!