Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mért utálják egymást az...

Mért utálják egymást az autósok, a motorosok, és a biciklisek egymást?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Más a közlekedési moráljuk.


Az autósok utálják a motorosokat mert száguldoznak és mindig végigelőzik a sort. A bicikliseket meg azért mert nem tartják be a kreszt, az úton mennek akadályozva az autókat, átmennek a piroson meg még lehetne sorolni.


A motorosok azért nem szeretik az autósokat mert sok autós keménykedik velük és ez 2 keréken nem vicces.


A biciklisek az autósokat azért nem szeretik amiért a motorosok sem, meg több bicikliutat akarnak de nem kapnak mert az autósoknak is kell az út. A motorosokat meg azért nem szeretik mert gyakran mennek a bicikliúton.


Tisztelet a kivételnek, de őket ugye nem vesszük észre mert nem feltűnősködnek.


Én biciklisként is utálom a legtöbb bringást, amikor végre megelőzöm a bicikliúton mert cikkcakkban megy, majd pirosnál megállok ő meg lassítás nélkül átmegy rajta.

2014. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
Én autóval a bicikliseket utálom, mert mennek, mint a vaklégy, sokszor padlófékkel, csikorogva kellett megállnom, mert egy nyanyácska egy hirtelen pillanatban, a semmiből robbant elő... Ha biciklivel vagyok, a gyalogosokat ugyanezért utálom. Szétnézni luxus...
2014. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Én motorosként nem szeretem az autósokat mert záróvonalon előznek, ugyanis én robogóval nem tudok olyan gyorsan menni és nem várják meg a záróvonal végét.

Ha jön szembe valami akkor is megelőznek, próbálnak beférni és letúrnak szinte az útról.

Késztetést éreznek hogy megelőzzenek. Megyek 60-al, megelőz és előttem megy 50-el.

2014. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én meg azokat utálom, akik sztereotípiákra építve utálják a másikat.
2014. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagymotort használok, de igazából nem utálom egyiket sem a felsoroltak közül.
2014. máj. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Általánosságban nem utálom egyiket sem. Azt az adott bringást nem szeretem, aki pl balra nézés nélkül kifordul a védett útra kis ívben... Vagy egy két kamikaze motoros is megérdemelne egy pofáncsapkodást, de 99,99%-kal nincs bajom.
2014. máj. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
autósok keménykednek mi? én több ilyennel találkoztam http://www.youtube.com/watch?v=W4i7KH1zf_4
2014. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A motorosok biztos nem utálják egymást ;)
2014. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!