Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti hányadikra mentetek át...

Ti hányadikra mentetek át vezetésbol B-jogsiszerzésénél? és ha buktatok akkor miért?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 18:11
1 2
 1/16 Nosco ***** válasza:

Vezetésből 2.

Első vizsgán már vissza felé mentünk a vizsga központhoz kb utolsó 5 percben voltam. Át mentem a sárga lámpán. :D

Második vizsga 25 perc volt (sietett a vizsga biztos) és simán ment minden.

2014. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Másodszorra.


Az első vizsgám kb másfél percig tartott :D Egyirányú utcában balra kellett kanyarodnom, és jobb oldali sávból kanyarodtam, kapásból meghúztak :)

2014. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre.


(Mielőtt bárki lepontozna, mert elsőre ment, annak hozzátenném, hogy a KRESZ csak 3. próbálkozásra sikerült - gyakorlati érzék van, tanulni lusta voltam mindig.)

2014. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
minden elsőre sikerült! :) (lefizetés nélkül!!!)
2014. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 egySanyi ***** válasza:
100%
sm, A, B, C, GKI, PÁVII mind elsőre kis mázlival és természetesen kenőpénz nélkül.
2014. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Elsőre elmeszeltek forgalmi vizsgán párhuzamos parkolásból, ami teljesen jogos is volt.
2014. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Descence válasza:
100%

Másodszorra.


Azon buktam meg először, hogy a jobbra orral parkolásnál, amikor javítani akartam, "túl közel mentem a parkoló autóhoz" tolatás közben.

2014. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak a kreszen vagyok túl.

Ismerősöm elsőre ment át a forgalmin. (nem néztem ki belőle) Kérdeztem hogy ilyen jól megy?

Válasz: Jaj dehogy is. Két kerékkel fel álltam a patkára, de át engedett.

Szóval a vizsgabiztoson sok múlik. (kenőpénz nem tudom Volt -e)

2014. máj. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 CHRIS4 válasza:
100%

Másodszorra.

A bukta, teljesen üres parkolóban volt.

Nem is értettem, miért, de mikor leraktuk az autót, az oktatóm elmondta, habár még ő sem látott ilyen bukást. :)

2014. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kálmix válasza:

A KRESZ és a gyakorlati elsőre sikerült. Viszont az utolsó forgalmi csak a harmadik alkalomra. Mind kétszer az oktatóm miatt kaszáltak el. A vizsgabiztosok rendesek voltak.

Első buktámnál túl nagy lendülettel mentem bele az egyenrangú jobbkezes kereszteződésbe. Az oktató belefékezett. Másodszorra pedig valami útszűkítésnél fogott meg, hogy engedjem el a szembejövő autót.

2014. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!