Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vissza mondjam a vizsgaidőpontot?

Vissza mondjam a vizsgaidőpontot?

Figyelt kérdés

Kedden vizsgázok forgalomból, eddig 5 plusz órát vettem és 2 napja azt éreztem, hogy piciket hibáztam és összeségében nagyon jól ment. Nah most ma ahogy beültem a kocsiba éreztem, hogy valami nem oké. Eddig az oktatom a 35 órán keresztül mondta, hogy index, tükör, lassíts....stb és most csak néha, így amikor nem szól, nem is indexeltem. Majdnem kivasaltam egy bicikist, pedig a holttérbe is hátra néztem jól, de pont akkor ért oda az oktatóm fejével és üléssel egy vonalba és nem láttam és itt nem mentség, hogy hátra néztem..látnom kellett volna. Nem szolt parkolásnál, hogy mikor kezdjem tekerni a kormányt, hát nem is tudtam beparkolni, orral előre merőlegesen. És 50 percben 10-szer buktam volna meg. Mióta vezetek nem ment ennyire szarul. Iszonyú érzés. Még hétfőn vezetek és kedden vizsga. Vissza kéne mondatnom és akkor inkább még vegyek 10 plusz órát? 100%, hogy meg fogok bukni, egész eddig úgy álltam hozzá, hogy menni fog, nah de ezek után. Nem tudom mit csináljak. Valaki esetleg járt már így, vagy van itt olyan akinek mostanában lesz a vizsgája?

:(

21/L


2014. máj. 29. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy előre parkolás nem ment, és nem indexelsz akkor tényleg meg fogsz bukni. Az oktatódnak jobban kellett volna figyelni, hogy egyre kevésbé mondja, mit kell csinálni. De nálad meg az érthetetlen, hogyan nem rögződött be, ha annyiszor mondták? Egy majomnak is meg lehet tanítani sok dolgot, ha elégszer elismétled és megmutatod neki :)


Jól teszed, ha lemondod az időpoontot, inkább pótóra és figyelj jobban, jó lesz az :)

2014. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A parkolást akkor csesztem el amikor észre vettem, hogy ülnek abba az autóba ami mellé parkolok. Pár órája kezdtem azon agyalni, hogy vizsgán mi lesz velem , ha nem mond semmit csak azt hogy jobbra balra. Vizsga előtt 2 órával bebizonyosodott, hogy túl sokáig mondogatta. Egész eddig semmi gond nem volt, kezdtem elengedni magam erre ma minden felborult és ahogy egyet hibáztam jött másik 10 vele :( veszélek az ojtatómmal hogy hanyagoljuk a vizsgát :(
2014. máj. 29. 14:48
 3/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem is jobban járnál, ha visszamondanád a vizsgát, mert te is érzed, hogy ha nem mondja, hogy pontosan mikor mit csinálj, akkor önállóan nem megy még. Azért azt megjegyezném, hogy én is vizsga előtt vagyok, és ezek szerint nem egyedi eset, mert az én oktatóm is mindig mondja, ha meg egyszer nem szól, akkor hiába tudom, hogy pl. indexelni kell, annyira meglepődök, hogy csöndbe van, hogy nem merek, mert azt gondolom, hogy biztosan én nem tudom jól. Amikor mondja, hogy akkor most úgy megyünk, mintha vizsga lenne, akkor több- kevesebb hibával sikerül, mert tudom, hogy most csak magamra számíthatok, még jobban figyelek. Azért sok sikert a vizsgához :-)
2014. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszi, neked is sok sikert! Megvárom a hétfői utolsó órámat és akkor elválik, mert ha akkor is borzasztó leszek, akkor vissza mondom és elhalasztom, remélem nem bukom be a 11.000 Ft-ot! Az a baj egyik percben mondom magamnak, hogy meg lesz tudom, hogy ügyes vagyok és a párom is büszke lenne rám, ha elsőre meg lenne, de mások meg csak az zúg az agyamban, hogy nem fog menni félek és abban a percben amikor megmondják, hogy megbuktam és helycsere, tuti elsírom magam, már maga a stressz miatt is ami nyomaszt napok óta. Sajnos nagyon parázos vagyok és izgulós, érettséginél is ez volt és igazából még nem buktam meg semelyik vizsgámon sem. nem tudom hogy fogom viselni, ha nem sikerül elsőre. :(
2014. máj. 30. 10:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Megbuktam :( nagyon szépen vezettem az ora feléig y megfordulás is meg volt, aztán jött apárhuzamos parkolás tolatva, természetesen nem tudtam beparkolni mert az oktato itt mar nem mondta hogy mikor szedjem alá így a kocsi fele kilógott pedig 2 szer próbálkoztam :( iszonyú érzés volt :(
2014. jún. 3. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem iszonyú dolog ez, ne legyél mimóza! :) Csak megbuktál egy forgalmi vizsgán, és? Legközelebb majd jobban megy.
2014. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze tudom, de baromi rossz érzés volt, mikor szarakodtam és a vizsgabiztos megkérte az oktatót, hogy álljon be helyettem :( Annyira szánalmasnak éreztem magam. És tudom, hogy ezt nem fogom tudni következőnek sem megcsinálni, mert nem látom mennyit mehetek hátra és nem érzem hol a kocsi hátulja, és az oktató meg mondta nem enged padkázni, inkább belefékez és emiatt annyira féltem hogy padkához ér a kerék, hogy túl korán alászedtem és kilógót a kocsi oldala :( azt tudom, hogy párhuzamos tolatva parkolásnál akkor kell egyenesbe szedni, mikor a jobb visszapillantóban eltűnik a mögöttem lévő kocsi eleje de azt hogy egyenesből mikor szedem balra, hogy be álljak a helyre azt nem tudom :(
2014. jún. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!