Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Téged miért buktattak meg...

Téged miért buktattak meg forgalmi vizsgán, illetve milyen hibapontjaid voltak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 15:03
 1/6 Golan Trevize ***** válasza:

Első alkalommal a gyorsítósávban lassan gurultam, hogy ne álló helyzetből kelljen beserolnom. Aztán "elfogyott" a gyorsítósáv, és a vizsgabiztos szerint úgy álltam meg, hogy belógtam a másik sávba is, meg az út szélén levő folyamatos felfestésre is ráálltam.

Persze fél kilométer múlva szólt, úgyhogy vitatkozni sem lehetett volna.


Második alkalommal nem volt hibapontom.

2014. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Én nem buktam meg.
2014. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én elsőre átmentem B kategórián. Hibapontnak a kevés tükörbe nézést írta be, amit máig nem értek, mert megállás nélkül a tükröket néztem. Akkor, és azóta is tökéletesen tisztában vagyok a körülöttem levő közlekedők helyzetével, persze nem álltam le vitatkozni örültem hogy elsőre átmentem.
2014. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet, mint az előzővel. Végig feltűnően néztem a tükröt, de nem is nagyon figyelt, csak beszélgetett az oktatómmal és gondolom nem akart hiba nélkül átengedni. De hát átmentem, így nem vitáztam.
2014. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. jún. 4. 00:39
 6/6 anonim válasza:
3 hete buktam meg előszőr mert a párhuzamos tolatva parkolásánál túl korán alá szedtem és kint volt a kocsi negyede...és annyira ideges lettem, hogy korrigálás sem ment :( Jövőhét pénteken megyek újra, de azóta 3-szor parkoltunk így akkor sem ment :( Nem látom mennyit mehetek hátra és elrontom mindig. nem tudom mi lesz velem, de másodszorra sikerülnie kell :(
2014. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!