Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Utólag szeretném a gyerekem...

Utólag szeretném a gyerekem repülőjegyét lefoglalni és hozzá kapcsoltatni az én felnőtt repülőjegyemhez. Felnőtt jegyet kell váltani neki? (mivel nincs külön gyerekjegy). Ryanair-rel repülök.

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "kapcsolni"? Fapadoson ahogy én tudom nincs helyfoglalás, tehát veszel neki egy jegyet ugyanarra a járatra és kész. Nem tudom konkrétan ennél a társaságnál hogy van, de általában 3 árban vannak jegyek. Children, youth meg adult, talán 0-6, 6-18, 18+ éves korig/tól. Nézz utána a honlapon.
2014. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiskorú nem utazhat egyedül, ezért külön gyerekjegyet sem lehet venni, csak hozzákapcsolni egy felnőttéhez.
2014. jún. 13. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:

" Nem tudom konkrétan ennél a társaságnál hogy van, de általában 3 árban vannak jegyek."



Na itt meg teljesen máshogy van, ez ryanair. ;-)



Kérdező: vegyél neki felnőtt jegyet. Árban ugyanannyi amúgy is. A reptéren meg ott leszel vele, nem fog egyedül utazni.

Igazából ha sok a pénzed akkor felhívhatod őket emelt díjason és akkor hozzá tudnak kapcsolni, de felesleges. Utasfelvételt igyekezz rögtön egymás után csinálni, különben tuti nem ültök egymás mellett.

2014. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!