Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkoloban álló autómat...

Parkoloban álló autómat védeni szeretném lopás ellen, mit ajálanátok mit rakassak bele?

Figyelt kérdés

Váltózár elég bele, vagy inditásgátloval?

Vagy egy ultrahangos riasztó?

Bár sztm a riasztó az csak riaszt, de egy váltózár megvédi h eltulajdonítsák.

Mivel járnék jobban mit rakassak bele

Összeg max 80 ezer ft.


2014. jún. 20. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Váltózár nem rossz.

Amúgy tuti módszer nincs, aki nagyon akarja az el fogja lopni az autódat, te max megnehezíteni tudod a dolgát. A legegyszerűbb egy kormányzár, ha meglátja a tolvaj elgondolkodik hogy keressen-e egy egyszerűbben ellopható autót.

2014. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A váltózárat kb 3 perc alatt lefúrják. :/
2014. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a váltózárat nem fúrják fel


bumpkey vagy raking módszerrel kinyitják, esetleg bekötik direktbe

2014. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
3 pitbull...
2014. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehúzod az aksit, vagy egyszerűen leengeded a kerekeit :)


ha tömegjárműved van (mondjuk 1-2milliós cucc max) akkor a szokásos dolgok.


Ha 10milliós autód van, akkor van pénzed garázsra is.

2014. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van pénzem egy 10 millás autóra, az még nem jelenti azt, hogy van pénzem Budapest 15-20 pontján garázst venni... :D
2014. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy tippem! Én motorra "gyártottam" magamnak ilyet! Törd a fejed pár napig és gyárts egy egyedi mechanikus szerkezetet magadnak! Ennél tutibb nincs! A lényeg, hogy látszon, ha fent van. Én már terveztem egy ilyet magamnak, de nem csináltam meg, mert biztonságos helyen áll a kocsi. A tömegcuccokat simán felnyomják, ha akarják, de egy egyedi mechanikus védelmet, főleg, ha nem is teljesen kivehető, h hogyan is van lezárva, na ezzel szerintem nem próbálkoznak! Én olyat terveztem, ami gátolja, hogy forogjon a kerék, ne lehessen levenni kerékkel együtt, és furmányosan legyen lezárva! Jaja, vegyél egy kerékbilincset.g ha nem vagy barkácsolós tipus és akakítsd át vagy a gyári zár mellé rakjál még egyedit! Én tuti ezt tenném!
2014. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sörös Állatka válasza:

Leragasztod az ajtót egy POLICE

feliratú hatósági zárszalaggal. Mondjuk a navé is jó.

2020. dec. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!