Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövőhéten megyek kresz oktatás...

Jövőhéten megyek kresz oktatásra a csigavérbe, tapasztalatok, vélemények róluk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 11:52
1 2
 11/16 anonim válasza:

Hat azon a kornyeken sajnos nem tudok javasolni, de a Csaba-Duo autosiskolat szivbol ajanlom, az Opera mellett vannak. En is, csaladtagjaim es barataim is ott tanultak, mindenki nagyon elegedett volt, ezert is adtuk szajrol-szajra a jo hirt ... :-)

Rendesen, korrektek, nagyon jol tanitanak mind az elmeleten, mind a gyakorlati orakon!

Nem mennek ra a plussz orakra, igyekeznek a kotelezoen eloirt oraszam alatt jogsit adni a kezedbe.


Sot, mikor a parom is oda ment tanulni, en ingyen ulhettem vele megegyszer a kresz oktatast, hisz' egyszer mar kifizettem! :-) (nagyon elveztem masodszorra is, bar masik tanaruk tartotta)

2010. jan. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
ha nő vagy sosem fox megtanulni vezetni, teljesen mindegy hova jársz:) Ezzel sztem sok férfitársam eggyetért:DDD
2010. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
utolsó nem nyert ,de mág vacillálok,hova menjek.
2010. jan. 16. 09:48
 14/16 anonim válasza:

Bárhova, csak ne a Csigavérbe!!! Én is ott tanultam - azóta sincs jogsim ;)). mint már írták a KRESZ nagyon jó, (elsőre sikerült is) de ami utána van Pfff....

1. oktató: 2 hétig nem vette fel a telefont, aztán mikor felvette, közölte, hogy még 2 hét, mert ő külföldön van.

Na, akkor kértem egy másik oktatót.

2. oktató: Nem vitt el a rutinpályára gyakorolni ingyen hanem csak ha kifizetem a pályadíjat - akkor olvastam el a szerződésben benne volt, hogy a rutinvizsgára nem köteles a rutinpályán felkészíteni. oktatót váltottam 3 sikertelen rutinvizsga után.

3. oktató: Az első órán a fejemhez vágta, hogy én őt átvágtam, mert neki azt mondtam, hogy ő a 2. oktatóm és csigavérben meg azt mondták, hogy a 3. Miután tisztáztam vele a félreértést, hogy az 1.-vel nem is találkoztam ő már a rutinpályán készített fel (+ pénz nélkül) 3 gyakorlás után sikerült a vizsga. (4.-re!!!)


Viszont a forgalomban megbuktam. Rengeteget vezettem előtte, de az oktatóm nem tanított vezetni, hanem csak mellettem ült, és belenyúlt a pedálba meg a kormányba, ha valamit nem jól csináltam. Nem oktatott, hanem csak balesetet előzött meg. Szóval egyáltalán nem tanított meg vezetni... Elfogyott a pénzem, és azóta is BKV rulez...

Kb. 200e-ben volt ez nekem...


Szóval ne a Csigavért válaszd!!!

2010. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
és ha ilyen szemét cég a csigavér,akkor miből él meg? a sok lúzerből?de most komolyan ők a legismertebbek:)
2010. jan. 16. 17:42
 16/16 anonim ***** válasza:
a sok marketing befektetéséből él.. épp abból hogy a legismertebb cég.. és a reklámja is jól hangzik.. olcsónak tűnik, de az oktatók pont emiatt nincsenek megfizetve és sz*rnak is bele.
2010. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!