Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » IKEA parkolóban ragadtam...

IKEA parkolóban ragadtam éjszakára, megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Reggel nem működött az automata bankjegy elfogadója és nem tudtam fizetni, senkit sehol nem találtam, így kimentem egy másik autó után, mert muszáj volt dolgozni menni...

2014. júl. 30. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fognak. Én is már csomószor csináltam ilyet. Legutóbb az Árkádban, az Örs Vezér Terén. Elhagytam a parkolójegyet és a franc fizessen 5 ezret.... Szintúgy kimentem egy autó után. Senki nem fog megbüntetni nyugi. Volt olyan bevásárló központ, ezt már nem írom le melyik, mindjárt kiderül miért... Na szóval hát mentem-mentem, másik autó ami ment előttem, pont akkor értem mögé mikor ő már elindult a sorompótól ahol jegyet kért. Én meg csak annyit láttam, hogy megy előttem egy autó és én is mentem. Elbambultam. Hát rám csukódott a sorompó, azzal a lendülettel le is törtem. Az autóm egyik oldalán a szélvédőt tartó oszlopon lett egy pár miliméter hosszú bevágás, karc, ha úgy tetszik és ennyi. De azért kikértem a jegyet, leparkoltam, elmentem a postára ahogy előzőleg terveztem, utána kimentem és ennyi. Ennek már több mint 1 éve. Semmi sem lett belőle. Szóval ne aggódj.
2014. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Kicsit ráparáztam utólag...
2014. júl. 30. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Induljunk ki abból, hogy be van kamerázva a kapu, s látják a kihajtásodat. De úgy illenék, hogy a fizetőhely is be legyen kamerázva. Arról a felvételről, ami ott készül, a jóhiszeműséged kiderül. Mégsem ragaszthattál ki egy borítékot a pénzzel, hogy bocsi fiúk, de rossz a masina.
2014. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Van vevőszolgálat, ők segítenek.
2014. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!