Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki volt a legnagyobb balek?

Ki volt a legnagyobb balek?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne, hogy a "C" nevezetű autó mekkorát vétett akkor,mikor ráállt a "B" nevű autóra. Ugyanis ez lennék én. a "C". Ez azért történt, mert nem akartam hátrébb maradni, mivel ott veszélyben lett volna az utóm,mert egy boltnak a lábbal kikoptatott füves ösvénye kezdődött.Múlt alkalommal is meghúzták az autómat.Hogy véletelen, vagy szándékosan mindegy. Én ebből az okból ráálltam az előttem álló autóra akit ismerek. (egyébként mindegyik a munkatársam akik az autóval itt állnak ismerem őket, de a "D" csak egy szomszéd boltban dolgozik,nem hozzánk tartozik a többi autó tulajdonosának szűkebb ismeretségi körébe) Tudatában voltam annak, hogy a "B" versenyző 8 órával később távozik a helyről mint én, ezért is álltam rá.na de mi a helyzet a "D" versenyzővel, aki orrvérzésig ,szemtelenül,paraszt stílusba az utcán elhordott minden idiótának, aztán jött, és állt le rólam, mert hogy én nem tudok parkolni én,"C" Igaza van? Ha a "B"-t nem akadályoztam a távozásban, én miben voltam hibás? Nem inkább ő a hibás mert rám állt? Ő érkezett utoljára.Akkor most Ő mit pattog?


Linkeltem a képet. A fekete vonal a patka, és természetesen az autók:

[link]


2014. aug. 5. 18:49
 1/3 szántóvető ***** válasza:
egyformán hibásak vagytok hiszen rááltatok az előttetek lévőre.megálnni úgy kell hogy el tudj indulni akkor is ha rádállnak.
2014. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, de ha két ismerősről van szó, akiknek csak 3 méter távolságra van az adott hely, hogy odébb álljon, miért kell ekkora ügyet csinálni?Engem megkérnek szívesen elállok,még más hibájából is. nem lehet egy kis személyes dolog a háttérben még pluszban?Érdekes soha senkivel nincs semmi problémám csak vele van ,de mindig.Legközelebb úgy odaállok, hogy ne férjen be elém,,de még mögém sem, mert elfogy a parkolóhely majd véletlen.
2014. aug. 5. 19:11
 3/3 szántóvető ***** válasza:
pontosan,ez egy jó ötlet.aztán ha megkér hogy állj arrébb akkor szidhatod fennhangon az utcán,akár hangosbeszélőt is beszerezhetsz hogy hatásosabb legyen.
2014. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!