Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lányok! Mezitláb autót vezetet...

Lányok! Mezitláb autót vezetett már valaki?

Figyelt kérdés
Esetleg picit irjátok le hogy ha igen miért..

2014. szept. 5. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem. És nem is szeretnék.

Csak lapos talpú, lapos sarkúban vezetek, akár szandál, cipő, csizma.

A többiben nem érzem rendesen a pedálokat, és nem mozog megfelelően a lábam, pl. beakad a magas sarok.

2014. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem.. amúúgy neharagudj.. és haragudjatok.. L/20 vagyok. Azért Tettem fel a kérdést mert a barátom folyton ezzel nyasztat, hogy mért nem vezetek picit mezitláb..
2014. szept. 5. 19:55
 3/13 Tubarózsa ***** válasza:
83%

Nagyon ritkán vezetek mezitláb, nem szeretek ugy menni, nem érzem rendesen a pedált és kemény is, nem kényelmes. Van 'vezetős' cipőm a kocsiba rászánok 1-1percet arra, hogy átvegyem. Amikor nagy ritkán cipő nélkül vezetek az azért van mert nincs a masik vmiért a kocsiba es pl tűsarkuban indulok utnak, abba se tudok biztonságosan vezetni. Télen marad a csizma, mert azok mind lapos talpuak. Párom néha szokott mezitláb vezetni, de engem nem baxogat hogy mibe vezetek vagy mibe nem. De inkább mezitláb vezetek mint magassarkuban vagy papucsban. :)

24N

2014. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

A gyengeelméjű "barátod" fejébe próbáld beleverni, hogy A VEZETÉS NEM JÁTÉK!!!

Egy rossz vagy gyenge fékezés, és valaki meghalhat!!!

2014. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
20:06 na igen.. igazad van
2014. szept. 5. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

ugyan nem vagyok lány, de ha a nagy melegben strandpapucsban vagyok, akkor simán vezetek így


sokkal biztonságosabb, mint egy csúszkáló papucs

2014. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szintén nem vagyok lány, de lehet mezítláb is autót vezetni. Nekem időnként sportsérülés miatt feldagad a lábfejem, ilyenkor nem fér bele a cipőbe. A papucsba is csak részben, annyira, hogy ne a csupasz talpamon csoszogjak el az autóig.


Mezítláb máshogy kell nyomni a pedálokat, mert máshogy kell ráhelyezned a lábfejed. Szokatlan, de nem veszélyes.

2014. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem sem dől össze a világ ha valaki (szükségből) mezítláb vezet. Sokkal biztonságosabbnak gondolom mint papucsban vagy tűsarkúban. Ugyan nem vagyok lány, de mikor papucsban ülök kocsiba mindig mezítláb vezetek.
2014. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a vezetés nem játék, de az is, hogy mezítláb sokkal jobban lehet érezni a pedálokat. Ha papucsban vagy magassarkúban indul el az ember lánya, mindenképpen vegye le és vezessen mezítláb, mert egyébként veszélyes. A nehezebb, vastag talpú bakancsokkal ugyanez a helyzet, főleg, ha még kezdőről van szó, persze ilyet télen szokás inkább hordani, úgyhogy mezítlábazás helyett váltócipőt érdemes vinni (én is ezt csináltam, amikor vezetni tanultam). Ja, és persze ha meleg van, akkor meg alap, hogy mezítláb sokkal jobb :)
2014. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nyáron mikor rövid útra indultam el papucsban akkor muszáj volt mezítláb vezessek, mert papucsban képtelenség. De nem szeretem amúgy, lapos talpú cipő a legjobb. Illetve egyszer nagy okosan magassarkúba mentem el otthonról, oda fele abba vezettem vissza fele már zokniba. Én nem is értem azokat a nőket akik magassarkúban tudnak vezetni...
2014. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!