Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az létezik, hogy duplán kell...

Az létezik, hogy duplán kell kifizetnem az áthelyezésem?

Figyelt kérdés

C kategorias jogositvanyrol lenne szo.

A helyi iskolaban februarban elkezdtem a tanfolyamot akkoriban meg arrol volt szo,hogy 3500FT/ora a vezetes resze.

Kifizettem az elmeleti tanfolyam arat,nyilvan nem jartam be,mivel mar M,B,A-nal elegszer hallgattam, majusban 2-3 hibaponttal mind a harom modulon atmentem (KRESZ,szerkezeti ize+ munkavedelem).Nyaron szunetet tartottam,szeptember elejen erdeklodtem a rutin felol,es kozoltek velem,hogy 6200Ft/ora,es majd csak par heten belul indul.Gondoltam ebbol eleg lesz,igy kerestem egy pesti iskolat ahol 2900Ft/ora,azaz osszessegeben 100 ezer forinttal olcsobb.Nyilvan minusz benzinkoltseg (100km).

A helyi sulinal elokerestem a tanulmanyi szerzodest,aprobetus resz.: ,,Tanulo athelyezes eseten 22.000Ft kedvezmenyt ki kell fizetni." Az uj iskolaban pedig 10.000Ft-ot kell fizetni azert,hogy atvegyenek.

Ja,es nyilvan kib*szott galambok viszik a papirjaimat at a masik iskolaba,mert 3 hetbe fog kerulni az ""ugyintezes"".



2014. szept. 16. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdés,mire kaptad a kedvezményt.Mondjuk KRESZ 30.000 helyett 8.000,ha náluk végzed el a gyakorlatot.Akkor jogos.De azt meg kéne pontosan nézned,hogy mire járt a kedvezmény!
2014. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!