Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrben melyik autósiskolát...

Győrben melyik autósiskolát ajánljátok és melyiket nem? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Biluxnál végetem. Az autók korszerűek, és nagy a választék. Az oktató sosem kiabált, nem volt ideges. Minden összeg annyi volt, amit előre mondtak. A benzint nem sajnálta, ha lefulladt nem üvöltözött. A legelején úgy indult, hogy kimentünk (ő vezetett)a rutinpályára, megcsináltuk a kötelezőket, és mikor letelt az időnk mondta, hogy ha én fizettem az órát, akkor elég hülyén jön ki, ha ő vezet. Különben is ott van, és segít ha kell. Szóval az első napon én mentem vissza a városba az autóval. Ha az időpont valamiért mégsem volt jó, bármikor felhívhattam (persze nem éjjel :), nem hajtott el, és megbeszéltünk másikat. Féltem a vezetéstől, de azóta imádom. Nem pénzéhesek, az elméleti is, de főleg a gyakorlati oktató nagyon rendes volt.

Biztos, hogy van olcsóbb is, de nekem nem ér annyit az a pár ezer Ft, hogy Wartburgon tanuljak és földutakon vezessünk, mert "nehogy baja legyen az autómnak!"

2010. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez érdekes :D

Én is hasonlóan voltam. Az első alkalommal mondta az oktató, hogy nagyon ügyesen csináltam, mehetünk a vasútállomáshoz. Örültem, hogy nem néz le, tényleg segített ha úgy adódott, és nagyon jó érzés volt, hogy megbízik bennem. Így nem volt annyira idegen a város, mikor megvolt a rutin. :) Azóta ki se lehet robbantani a kocsiból, annyira megszerettem a vezetést :D:D


Egy éve végeztem én is a Biluxban. 18/L

2010. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első vagyok.

Én 2 éve végeztem. Örülök, hogy más is hasonlóan látja a dolgokat :)

20/l

2010. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szücsi Autósiskola. Csak jót tudok mondani. Az oktatók kedvesek. Akkor vetetnek pótórát, ha igazán szükséged van rá... és még sorolhatnám...
2010. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!