Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "B" Kategoria vonatkozo...

Donjon kérdése:

"B" Kategoria vonatkozo kozuti jarmuvezetes eltiltas eseten, hol lehet (ha lehet) kervenyezni a M kat (segedmotor) visszaadasat?

Figyelt kérdés

Ertem ezt ugy, hogy eltiltottak a B-tol 8 honapra,es nincs masik,csak a M,T,K a jogsiban.A jogsim az okmanyirodaban van.



Koszi!



#jogosítvány #eltiltás #kategória kérvényezes
2014. okt. 24. 13:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nos az erdemenyem a kovetkezo lett!

A nemzeti kategoriat megtarthattam AM,T,K. A nemzetkozi B,B1 kategoriara bejegyzes kerult az eltiltas datumaval.


Kerdes!


Ha lejar az eltiltas,akkor automatikusan hasznalhatova valnak a katevoriak,vagy cssrelni kell a jogsit megint?


Koszi!

2015. febr. 9. 12:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem jár vissza automatikusan, hanem tanfolyamon kell részt venni és szigorított KRESZ-vizsgát kell majd tenni, csak akkor kapod vissza.
2015. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia!Nem kell tennem semmilyen vizsgat! Voltam bent a Mozaik utcaban,es utankebzesre nem vagyok kotelezett!Folyamatosan volt ervenyes jogsim,mert kategoria eltiltasom volt ,es nem vezetestol valo eltiltasom!A ketto nem ugyanaz!Amugy senki ne feljen az ott ulo uraktol,nagyon rendesek es segitokeszek,en nagyon kellemesen csalodtam :)
2015. febr. 10. 07:36
 14/14 A kérdező kommentje:
Szoval a kerdes csak annyi volt,hogy cserelnem kell-e a jovsit megint,amiben a tiltas mezoben be van jegyezve,hogy melyik napig vagyok eltiltva a kategoriatol, vagy attol a naptol(ezt a rendor is el tudja ovasni a jogsin, hogy x naptol megszunt az eltiltas a kategoriatol)megy tovabb minden siman?
2015. febr. 10. 08:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!