Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "B" Kategoria vonatkozo...

Donjon kérdése:

"B" Kategoria vonatkozo kozuti jarmuvezetes eltiltas eseten, hol lehet (ha lehet) kervenyezni a M kat (segedmotor) visszaadasat?

Figyelt kérdés

Ertem ezt ugy, hogy eltiltottak a B-tol 8 honapra,es nincs masik,csak a M,T,K a jogsiban.A jogsim az okmanyirodaban van.



Koszi!



#jogosítvány #eltiltás #kategória kérvényezes
2014. okt. 24. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Itt a vezetéstől tiltottak el, nem pedig a személygépkocsi vezetésétől.
2014. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszi!Szomoru vagyok mert "B kategoriara vonatkozo" az itelet megfogalmazas :(
2014. okt. 24. 13:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez kategoria eltiltasnak hangzik,es nem total eltiltasnak.De lehet,hogy nem ezert emeltek ki a B kategoriat.Vagy ezt ugy szoktak,hogy megneveznek egy kategoriat,es minden ugrik?
2014. okt. 24. 14:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha az ítélet szerint a B-től tiltottak el, akkor csak attól vagy eltiltva, ez világos, mint a nap. Nincs is ezzel semmi gond. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy az M, T, K-t ebben az esetben visszakaphatod, hiszen ezekre nem vizsgáztál, csak a B miatt kaptad meg őket. Ha lenne pl. C-d, akkor azt gond nélkül visszakaphatnád ebben az esetben. Érdeklődd meg a vagy valamelyik okmányirodában, vagy NKH-nál, hogy is van pontosan.
2014. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül tiltottak el, miért akarsz mégis visszatérni a közutakra?
2014. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Ha valaki volt mar igy akkor szivesen vennem a tapasztalatat.
2014. okt. 24. 16:12
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves Valmokka sajnos maganugy es nem a kerdes targya.
2014. okt. 24. 16:13
 8/14 A kérdező kommentje:

A pontos megfogalmazas szo szerint.

"8(nyolc) honap „B" kategoriara vonatkozo kozuti jarmuvezetestol eltiltasra iteli"

2014. okt. 24. 16:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ki kell váltanod egy A1 kategóriás jogsit. Az eltiltásod ugyanis csak meghatározott kategóriára szól.


A sztoridat nem ismerhetem, de nyilván nem jókedvében tiltott el a bíróság a B kategóriától. Jó szándékkal mondom: a magad érdekében is gondold végig, mi történt, mit miért tettél úgy, ahogy tettél és mik a kockázatai annak, ha ismét úgy cselekszel, ahogy a szabálysértés vagy bűncselekmény elkövetésekor tetted. És csak ezután ülj fel arra a robogóra. Tényleg a te érdeked.

2014. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!A kozuti biztonsagtol nem kell felni,nem vagyok mai csirke,sem versenyzo.
2014. okt. 24. 17:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!