Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy bombázó csaj Polski-ban "nyomul". Sajna csak arra van pénze. Egy kis rózsaszín pola, és nagyon szereti. Nevetséges az ilyen? Légyszíves írjatok kort és nemet!

Figyelt kérdés
Köszi:)
2010. jan. 27. 02:17
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
sztem irto ciki akkor is
2010. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim válasza:
nem gáz, ha Kingának hívnak, playboyos a verda, és bonyhádi vagy.illik hozzád:D
2010. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális, nincs ebbem semmi különös!

Az, hogy milyen a külsőd, az egy dolog,nem jelenti azt, hogy a külsőd alapján kell autót választanod szerintem.Miért gondoltál arra, hogy gyönyörű hölgy vagy, akkor kis polski nem illik hozzád?

F/30

2010. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Jössz a nyári talira?


[link]

2010. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim válasza:
Szia,jó lenne elmenni. Ott leszel te is? A linket,amit küldtél, nem tudtam megnyitni.Privátba elküldenéd? gigant80@citromail.hu. Köszönöm.
2010. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Én ott leszek!


www.126.hu -t megnyitod, akkor az fog bejönni legelőször, amit linkeltem :)

2010. júl. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 Törpilla07 válasza:

Sziasztok!

Elég sok minden hangzott itt el...


Nekem is rózsaszín kispolákom van.Ajándékba kaptam szüleimtől,ugyanis a főiskola miatt másik városba kellett költöznöm,és ott elég rossz a tömegközlekedés.Én csak városon belül használom,ahol mint tudjuk annyira nem lehet száguldozni.(hacsak nincs fölös 50-60ezre az embernek)Így nem tartok durva balesetektől.mellesleg egy jóval korszerűbb és árkategóriában is magasabban álló suzukit fele annyira sem tartok biztonságosnak.


1éve nyáron elütöttünk 1 őzet(felnőtt,kifejlett példányt)és tény hogy látszott az autón,de egy ekkora ütéstől sokkal durvább látványra számítottunk,tekintve,hogy az autót 20évvel ezelőtt gyártották.(Valamit azért mégis tudtak;)


Én aláírom,hogy a lehető legalapabb biztonsági felszereléssel büszkélkedik,de ezt az autót nem gyorsulási versenyekre tervezték.Ezt mindenki tudja,és átgondolhatja amikor arra kerül a sor,hogy vegyen egyet.


Én úgy gondolom,hogy egy 19-20 éves fiatalnak(anyagiakban tekintve)a lehető legideálisabb(ezzel nem azt mondom,hogy mindenkinek ilyen autóval kellene rohangálni.Aki megengedhet magának egy költségesebb autót annak jó.:)Nekem ennyire futotta,szeretem,és örülök hogy legalább ilyenem van)A városban való könnyebb közlekedés mellett azért is kaptam,hogy ezen gyakoroljam a vezetést,és a célra tökéletesen megfelel.A szerelése filléres dolog,keveset fogyaszt és szerintem tök buli.


Persze nem vagyunk egyformák így vannak akik gáznak,cikinek vagy esetleg nevetségesnek tartják.Egyéniség kell ehez az autóhoz.:P


Egyébként nem tudom miért más az,ha mondjuk valaki 1 X6os BMW-ben feszít.abból sem rohangál túl sok...figyelemfelkeltő akár csak 1 ilyen kis ékszer.jah igen a különbség,az a néhány 0...Akinek viszont csak az számít...hát tudom sajnálni.


Végezetül 1 link a kocsiról(hogy kedvet kapj/atok hozzá vagy hogy firkálhassátok.:P)

[link]

2010. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:
Szia, pénteken már ott leszel?Nem tudom,helyileg pontosan hova kell menni,tudsz ebben segíteni?
2010. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:
Szia, mikor érkezel a nyári talira? Honnan fogsz jönni?
2010. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Én péntek reggel a budapesti csapattal.
2010. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!