Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » VIII. kerület baross utca a...

VIII. kerület baross utca a leonardo da vinci utca környékén mennyire biztonságos környék? Régebben hallottam, hogy nem volt az, változott ez valamit mostanában? Lenne lehetőségem arra a környékre költözni, de a biztonság egy fontos szempont?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 Annyira szeretem amikor kiforgatják a szavaimat.......ha 26 évig laksz valahol és a brazilokkal mindig gond van, akkot utálni fogod őket, logikus és törvényszerű, emiatt nem szoktam senkinek beszólni, mert gyakorlatilag jogos a hozzáállása. Te viszont egy másik kerületben laksz, az összes példád a helyi bűnbandákról szólt, amihez neked sok közöd nincs. Igen a múltkor én is láttam valami drogügyletet egy kocsiban a 8 ker közepén, csak engem mondjuk baromira nem érdekelt, van olyan a Rózsadombon is. Engem az érdekel, hogy én veszélyeztetve vagyok-e. Az viszont nem, hogy dílerek, k.urvák, csövesek mit csinálnak.
2014. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig véleményeket. Még annyit szeretnék tudni, hogy mivel hosszabb utcáról van szó, melyik az a része amíg még elmegy, és amerre már nem kéne járni?
2014. dec. 2. 21:25
 13/15 anonim ***** válasza:
A 17. kerületben lakom és ott viszonylag kevés c**ány él, nem szoktam látni maffiozókat, csöveseket, k**vákat, nem akartak megkéselni és rendszeresen mászkálok ide-oda a kerületben, akár éjjel, akár nappal. Szóval ne általánosítsunk, mert a nyócker egy sokkal rosszabb kerület, mint a 17 (de ezt mondani kell???). És lefogadom, hogy ez majdnem az összes kerületről elmondható.
2015. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mi a helyzet most? Milyen a Kálvária 2016-ban? Tényleg gáz vagycsak előítélet? Idős anyukámmal költöznénk oda.
2016. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: Amit az 1.-ben írtam: a házat kell körbekérdezd, a környék lakóit. A lakásválasztásnál mindig fontos ez.

Ha a közös ktg. magas, akkor a lakók nem fizetnek, ilyenre is figyelj.

A Baross utcában most a Horváth M. tér nagyon menő, ahhoz képest a Kálvária tér népszerűtlen. Kb. a négyzetméterárak elmondják, mi az ábra.

2016. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!