Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Postai nyomkövetés szerint...

Postai nyomkövetés szerint címzett olvashatatlan s azonnal visszavitték a repülőtérre. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 13:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Van már valami fejlemény?
2014. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

eddig csak rossz hír:


ezt még hozzáirták:


2014.12.11

21:40


Küldemény információ:

Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange


a kérdés, ott megállitják e illetve visszaforditják e...

2014. dec. 13. 11:47
 13/19 A kérdező kommentje:

2014.12.13

14:40 Nemzetközi Posta Kicserélő Központ


Küldemény információ:

Utánküldve / Reforwarded


Kiegészítő információ:

Ismételt kézbesítés új címhelyre

2014. dec. 15. 09:10
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor sínen van az ügy...?
2014. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tegnap átvettem rendben.

Erre ma jött még két küldeményem ugyanúgy ugyan oda...

2014. dec. 16. 15:04
 16/19 A kérdező kommentje:
eh...
2014. dec. 16. 15:04
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy tényleg olvashatatlan volt a címzés?
2014. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Meg lett fejtve a rejtély.


Az infopark postára irányitom a küldeményeimet.

Melynek a cime:



Magyar Posta - Infopark

1117 Budapest, Neumann János u. 1


Eddig legalábbis igy megkaptam. Ezen a cimen vagyok beregisztrálva a kinai weblapon.


Most azonban hármat rendeltem ugyanabból, és emiatt a Kinaiak szétbontották a megrendelést és három külön küldemény azonositót generáltak 3 csomagnak.

Valószinű ez csomagoláskor derült ki, és valószinüleg cimzéshez egyedi cimként gyártottak begépelés utján.

Ez csak egy tipp, az viszont tény, hogy a "Magyar Posta - Infopark" kimaradt a cimzésről. De magának a postának a cime és az irányitószáma rajta volt, és persze az én nevem is.

Ez azonban kevésnek bizonyult, a posta azonosihatatlan cimnek tekintette.


Szóval végső soron a kinaiak hibáztak, mert ezt is, a teljes cimzéstrá kellett volna irni az újracimzésnél.

Azt azonban nem értem, hogy akkor az az egy csomag ami másnap jött, az miért lett újracimezve.

Főleg, hogy jött egy ugyanilyen csomag szintén hétfőn, ami rendesen megérkezett a kérdéses postára, de arra már rá volt irva a posta neve is.

És a ma átvett csomagon sem volt rajta a posta neve, ezért ugyanez lett. Ez esetben 3 eszközt tartalmazó csomagot ketté bontottak. Egy szimpla és egy dupla eszközt tartalmazó csomagba.

Szerencsére már tudtam mi van, betelefonáltam abba a postára ahova vitték, és visszatartották estig, sőt kértek is hogy még ma menjek érte, hogy el legyen intézve.

Az érdekesség, hogy van még két csomagom.:))

Ezeket egy akció keretében vettem.

21 000 Ft értékű eszköz amit 15 000 Ft-ért adtak Amerikából való rendeléskor és ingyenes gyorspostával.

Mivel kétfajta ingyenes gyorsposta volt, az egyik 2-3 napos a másik 2-4 napos, egyiket így másikat úgy rendeltem.

Erre visszairtak, hogy amerikából ide nem szállitnak de megoldják. Gondolom ekkor csomagolták át, szintén a posta nevének a cimhez irása nélkül.

Majd döbbenten vettem észre a rendelési listán, hogy az egyik csomagomnak nincs azonositó száma. A 2-4 naposnak.

És óriási szerencsém van az azonosító szám nélküli ma jött meg igy a visszatartáskor észrevették, hogy van még egy csomag a nevemre és ezt is megkaptam. ha más napokon jön és azonosító szám nélkül, esélyem se lett volna hogy kiemeljem a visszaforditott csomagok közül.

Az USA-ból jött. Persze december másodikán rendeltem, tehát a 2-4 napból azért 14 nap lett. Amivel együtt jött azt viszont november 11-én rendeltem. óriási mákom volt, hogy két ilyen távoli rendelés egy napra futott be, és végsősoron szerencsém volt, hogy az ujra cimzett csomagokra nem irták rá a osa nevét így megfogták az azonositó nélküli szintén igy cimzett csomagomat.

Amivel pedig a múlt héten volt a kálváriám, azt október 27-én rendeltem.

Azonban furcsa, a másik, ami ma nem jött, az azonositó számos 2-3 napos rendelési idejű csak ma került be a nyomkövető rendszerbe pedig szintén dec. 2-án rendeltem, és csak ma irták hogy a célországba elküldve, ami kb 10 nap lesz mig megkapom, ráadásúl szingapurból...

2014. dec. 16. 23:10
 19/19 A kérdező kommentje:
Szombaton megjott, de valami bucskube
2014. dec. 21. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!