Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2014 Dec 29-én Pesttől Kecskem...

2014 Dec 29-én Pesttől Kecskemétig pályamatrica nélkül mentem, várható büntetés ha még aznap vettem matricát?

Figyelt kérdés
Nem tudtam neten megvenni és úgy tudtam, hogy elég aznap megvenni a matricát, így olyan reggel 5:30 körül nekiindultam a 18 kerületből az útnak le Szerbiába. A matricát csak Kecskeméti MOl kútnál tudtam megvenni olyan 6:20 körül. Nem láttam sárga villogó kocsit, de a kutas szerint már nem aznap este összesítik, hanem rögtön látják. Szerintetek van min aggódnom? Mennyi idő alatt derül ki ha megbüntettek? Lehet méltányosságit kérni, akár azzal az indokkal, hogy megveszem 15-re az éves matricát?

#autó #matrica #M5 #autóálya
2015. jan. 7. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, biztosan megvágnak. Nem a sárga kocsi a lényeg , be van kamerázva a pálya. Még éjszaka is látnak ,infra.Egyetlen javitásod lehet . Valami amnesztiatörvény élt még tavaly ha jól tudom,ami nem ingyenes , ne valamit segit.
2015. jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már december eleje óta éles az az informatikai fejlesztés, ami szinte azonnal feltölti a matricavásárlók adatait az adatbázisba. Régen ez napi egy feltöltés volt, ergo ha még aznap vettél utólag matricát, jó voltál. De ez dec végén már nem így volt, jön a csekk.
2015. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül hajnalba betelefonáltam megkérdeztem és megúsztam :)
2015. jan. 7. 08:40
 4/5 Aky987 ***** válasza:
na most ha valamelyik nap netes vagy telefonos szolgáltatás probléma van akkor ilyen esetben elnézőek mivel nem tudtak megfelelő szolgáltatást nyújtani hogy te megvehesd a "jegyedet/matricádat"
2015. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Háááásá éjn nyem tyudjon.
2015. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!