Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdhetek aggódni hogy ha a...

Kezdhetek aggódni hogy ha a harmadik forgalmi vizsgám se sikerült?

Figyelt kérdés
Sajnos harmadjára is megbuktam, nem adtam meg véletlenül egy biciklisnek az elsőbbséget..Ezt leszámítva semmi hiba nem volt, a vb is csodálkozott az elején hogy mit keresek én a harmadik vizsgámon mert szépen vezetek meg jól kezelem az autót. Aztán jött ez a bizonyos hiba és kész, annyi volt, persze jogosan. Az a baj hogy mindig van valami kis dolog amire nem figyelek oda és azon bukok meg. Ha a negyedik se sikerül akkor utána mehetek pávra?

2015. jan. 21. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
PÁV 5. után van. Figyelni kell, lehet apró hiba de ha a valóságban nem adod meg az elsőbbséget és elb*szod a kétkerekű öngyilkos jelöltet akkor nem lesz szép folytatása. Ez persze nem jelenti azt, hogy nincs korruptság mert az bőven van a kedves NKH-nál mert a deák az mindenkinek szépen fekszik a tárcában. De szeretnek minden kis apró dologra buktatni, van mikor jogos, van mikor meg egyáltalán nem az. Ha majd lesz jogsid megtudod, hogy teljesen más egyedül rendes forgalomban vezetni mint oktatóval.
2015. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez igy most kb elvette minden önbizalmam..következő vizsgan végig azon fogok rettegni hogy vajon most miert fognak megint megbuktatni
2015. jan. 21. 23:00
 3/13 anonim válasza:

Nyugodj meg, ne azon izgulj, hogy min húznak meg :D

Én is megbuktam egy ... gyalogos miatt nagyot kellett fékeznem + ahol az oktatóm mindig mondta,hogy menjek, hát én most mentem... :D Nekem is a 3. volt, de 4.-re úgy megyek oda hogy rám se ismernek :D

2015. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
előző te mennyi szünetet hagysz a két vizsga között nagyjából?
2015. febr. 18. 18:49
 5/13 anonim válasza:

Az nem számít mennyit hagysz ki, talán jobb is egy kicsit várni

a 3. vizsgám előtt több mint egy hónapig nem vezettem és ugyanúgy ment, mint előtte...

Most olyan 2-3 lesz kb...

2015. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit mond az oktatod? En ugyanigy jartam, hogy csak 4.-re lett meg. En meg 2013. augusztusban kezdtem el a jogsit. Akkor augusztusban lement az elmelet, majd szeptemberben mentem KRESZ vizsgara. Elsöre meglett. Ezutan mentem vezetni es akkor hoztak be, hogy 580km-el lehet menni vizsgazni. Mondtak a 30. oran, hogy nem eleg a km vegyekmeg +10 potorat. Az oktato folyamatosan hajtotta hogy menjünk menjünk. Mondtam neki, hogy nem tudok parkolni mert keveset gyakaroljuk. Ohh nem lesz gond menjünk vizsgazni. Tök rendes VB balra hatra parkolas.nemtudom megcsinalni ok bukas. Vettem 10 potorat, hogy most mar aztan tuti menjen minden mert nekem kell a jogsi, mert oktoberben költözöm külföldre. Potora megvolt-vezetes megvolt, egy elegge szigoru VB-t kaptam, de lementem a kört parkolas minden megvolt, csak meg volt 10p a vizsgabol. Elvittek lassitora ahol allo helyzetböl savvaltas közben egy barom aki mögöttem volt mellemvagott, az oktato allt bele a fekbe-bukas. Mondtam, hogy jo köszönöm ennyi nekem erre nincs idöm most jelenleg. Ezutan rakövetkezö ev juliusaban amikor volt 3 het szabim jöttem haza, megint 18 potora mert hogy uhhh milyen regota nem vezettem menjen csak ez. De teljesen jol ment csak megint jött a vizsgapara, mar sirogörcsöm volt a vizsgatol. Egy nagyon paraszt VB-t kaptam ki,aki hatul közepere beült es nem lattam a belsö tükörben, hogy mi van mellettem igy a savvaltas nem ugy ment ahogy szerettem volna mert nem a forgalmat lattam hanem az ö fejet -.- bukas. Jo mondom köszönöm ennyi. Azutan most februarban hazajöttem egy hetre elmentem vettem 5 kötelezö potorat, amit sikkantas nelkül levezettem. Mondta az oktato hogy minden nagyon jo, mert jol vezetek mar regen a kezembe adta volna a jogsit csak szetesek a vizsgan a stressz miatt. Szoval koncentraljak es hiddjek magamban a 73 ora vezetesemben es az 1200km- emben...hogy tudok vezetni csak koncentraljak. Hazautaztam szombaton, hetfö-kedd vezettem 2-2 orat majd szerdan reggel a csucsforgalomban, ugy hogy az egyik legnagyobb keresztezödesben rendör iranyitotta a forgalmat (ahol az emberek fele beszart a masik fele meg nemtudta elepzelni mit kell csinalni), majd egy masik helyen oldalrol belem akartak jönni ugy alltam bele a fekbe, sikeresen levizsgaztam. Es elötte 6 honapig nem vezettem. Koncentralni kell.Amikor allsz a lampanal akkor probalj meg kicsit szusszantani, es ha erzed hogy csuszol szet es nem 100%-os vagy akkor picit lassits es vegyel mely levegöt vagy huzd le az ablakot par percre. Ha a 4. nem sikerül, akkor az 5. vizsgara 2 VB megy, ha az sem sikerül akkor mesz PAV-ra. Amugy engem is dicsergettek az elsö es a 2. vizsgamon, hogy ahhoz kepest, hogy lany vagyok jol vezetek, jol kezelem az autot, csak elfaradok idegileg, nem birom ki az 50 percet. Mert az eletben ha erzem, hogy ne nem 100-as a dolog akkor kiallok egy parkoloba pihenni kicsit, de a vizsgan vegig kell vinni. Friss jogsival nem fogok levezetni egy Magyarorszag-Nemetorszag tavot..Sok sikert kitartast türelmet vedd lazan ugy menni fog :)
2015. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a 4.se sikerült, ugyhogy majd tavasszal vagy nyáron lesz az 5. Amufy az aktatóm szerint már nagyon megérdemelném a jogsit mert órákon sosincs baj, szépen vezetek, csak vizsgán csinálok mindig valami h7lyeséget ami miatt megbukok...
2015. febr. 24. 16:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Az oktatóm szerint meg most is csak egy vb lesz.
2015. febr. 24. 16:47
 9/13 anonim ***** válasza:
En amikor kerdeztem, hogy mi lesz az 5.vizsgan azt mondta,hogy ott 2 VB lesz. Na mindegy, gondolom a Te oktatodnak van igaza, es legyen is, mert ha 2 van az...hat en nem eltem volna tul. Sok sikert! De ha meg sem menne, sok elyen olvastam, hogy nem egy kunszt a PAV, es utana annyiszor mesz vizsgazni ahanyszor szeretnel. egyszer ugyis meglesz. Es kitudja talan meg jobban fogsz vezetni mint barmelyikünk :)
2015. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Budapesten vizsgázol?

Ha igen, lehet érdemesebb lenne vidéken leraknod, sokkal könnyebb, főleg ha már megszoktad a budapesti közlekedést.

2015. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!