Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Helikopter pilóta képzés...

Helikopter pilóta képzés érdekelne, mennyibe kerülhet a jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés

Bármilyen információ a helikopter képzésről,szívesen veszeket.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jan. 24. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Több millió forint a teljesen alap magánpilóta képzés, s Magyarországon csak 3-4 cég foglalkozik vele.
2015. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Komolyan milliókba kerül?De ez így piszkosul nem igazságos.Például engem érdekelne ez a képzés és,ha mondjuk tehetségem is lenne hozzá,nem tehetem le mivel nincs fölös 4-5 millióm?

Nincs valami ösztöndíjas program?

2015. jan. 25. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit ösztönözzenek rajta? A magánpilótaághoz nem fűződik semmiféle társadalmi érdek. Utasszállítás minimális. A különféle szakszolgálatok állománya minden ösztönzés nélkül összejön.
2015. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát elmehetsz repülőgépmérnöknek és akkor ott a képzésben benne van a pilótójagsi is..

Mondjuk a felvételi sem semmi és a tandíj sem csekély összeg.

Persze a jogsit is leteheted simán, de tény, nem olcsó.

pl:

[link]

ez kicsit olcsóbb:

[link]

De ha mondjuk épp egyetemen valamilyen szakon vagy felveheted választható tárgynak is, márha van hely rá. Annyi, hogy tuti fizetős, nem olyan, mint a sima tesi ami ingyen felvehető, hanem külön díjas, mint a vívás meg a golf... meg za ilyenek.

Egyébként mivel debrecenben lakom a szoboszlói képzésen én is gondolkodom...

Jövőre kezdek el egy szakot levelezőn, lehet egy tesit felveszek majd ide. :)

febr. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!