Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi szerint valtozik a repuloje...

Mi szerint valtozik a repulojegy ara? A fapados jaratok ara pl. WizzAir mitol valtozik? Egyik nap pl.50 eu. U. e. a jegy masnap vagy nehany nap mulva dupla vagy meg tobb is.

Figyelt kérdés
Az utazas elott mennyi idovel erdemes megvenni? Vagy teljesen kiszamithatatlan?

2015. jan. 28. 08:13
 1/8 Alex Fly ***** válasza:
Fapadosokl ha sok szabad hely van, akkor olcsó a jegy. Ahogy fogynak a szabad helyek, úgy kerülöegyre többe.
2015. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyes, pontosan így van, kivéve, amikor nem. Tehát kiszámíthatatlan.


De az ökölszabály az, hogy minél előbb veszed meg, annál jobban jársz - kivéve, ha épp befigyel egy kis akció vagy esetleg visszamondja az utazást egy csoport.

2015. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2015. jan. 28. 11:45
 4/8 anonim válasza:
Mindegyik fapadosra érvényes,hogy legalább 3 hónappal előtte rendelj.Nincs szabály,mint előttem is mondták,legalábbis mi,hétköznapi emberek nem tudjuk kiismerni.A sok szabad hely függvényét eddig nem ismertem,sajnos ezt előre nem tudom megadni keresési feltételnek,tehát irreleváns infó.
2015. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

En is ugy gondoltam, hogy kb 3 honappal elotte veszem meg a jegyet(Eindhoven - Budapest). Elozo evekben nem nagyon votam idohoz kotve, de ezen a nyaron igen. Juliusban kellene utaznom es mar azon a napon 90 eu a jegy. (Altalaban 50 koruli jeggyel utazunk) Pontosan ezert kerdeztem, hogy van-e valami logika. Azt lattam, hogy 300-ig is felmehet..

4-es Neked is koszi a valaszt.

2015. jan. 28. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

" Mindegyik fapadosra érvényes,hogy legalább 3 hónappal előtte rendelj."


Hát ennek többnyire az ellenkezője az igaz, azaz legfeljebb 3 hónappal előtte rendelj. De nyilván máskor meg más.


Persze kiemelt időszakok, mint karácsony, nyár másképp működhetnek. Bár sokszor nyári nyaraló helyre is olcsóbb volt az ár májusban, júniusban mint előtte.


Nyugodtan mondható, hogy kiszámíthatatlan.

2015. jan. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SándorÚr ***** válasza:

használd a skyscanner.net-et ott lehet kérni price alert-et is.

Én is most akarok repjegyet venni eddig ment felfelé az ára, ma durván csökkent, de még nem a régi ára, nem tudom rá merjek-e nyomni vagy megy még lentebb...

2015. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

SándorÚr


Koszonom, ezt a lehetoseget nem ismertem. Tegnap sikerult viszonylag kedvezo aron jegyet venni, de a kesobbiekben ranezek erre az oldalra is.

2015. jan. 30. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!