Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Normális hogy én még nem...

Normális hogy én még nem voltam rutin pályán hanem rögtön forgalomba vitt az oktató?

Figyelt kérdés
Soha nem vezettem de már elsőre forgalomba vitt. Úgy,mondta az egy íves fordulást mintha nekem azt alapból tudni kellene. De mindenben ilyen. Masok is panaszkodnak rá.
2015. jan. 16. 18:34
 1/5 egySanyi ***** válasza:
Ez már 20 éve is így volt...
2015. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt sokan ott kezdték ahogy olvasom....
2015. jan. 16. 18:46
 3/5 szántóvető ***** válasza:
nem normális de ez főleg a jogszabály hibája.mondd az oktatódnak hogy lassítson mert kezdő vagy,kezdjétek az alapoknál.
2015. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A forgalom könnyebb, mint a rutinpálya! Vagy szeretnél a hátra-balra 90 fokos beállással kezdeni?

:D


Mellesleg a szűkös rutinpályán nehezebb gyakorolni az elindulás-megállás kettősét, mint kint ahol több a hely.


Szerintem.

2015. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az oktató nem hülye. Rögtön felméri ki is vagy, mennyire érzed a kocsit. Örülj, hogy ennyire bízik benned.


Én is így voltam, a forgalomban vigyázott, ne kerüljek megoldhatatlan feladat elé..aztán egy rutin, és közölte, hogy nekem jól megy a vezetés..még egy pár óra, és irány a vizsga..


....ami sikerült elsőre.


cseréld le.főleg, ha másokra hallgatsz.

2015. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!