Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosoktól kérdezem elsősor...

Kamionosoktól kérdezem elsősorban, melyik márka a kedvencetek? Melyik képességeit tartjátok legmegfelelőbbnek és milyen utakon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a pilzeni jön be. Hét fokra lehűtve.
2015. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont attól függ, hogy mire kell. Ez így egy szimpátiaszavazás lesz csak kisgyerekektől érdemi vélemény nélkül
2015. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a Renault Magnum, de csak azért, mert van ilyen nevű jégkrém, ami szintén a kedvencem.
2015. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már ezren feltetllék.

Nézd meg azokat!

2015. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Atesz46 válasza:
Hali. Mindenkinek más jön be. Nekem Mercedes actros mp4 mert kényelmes nekem, de ha nagy súllyal kell járni és km fizetés van a merci gyenge nem halad ugy, akkor volvo 560 :) . A Daf nagy jo a fűtése de vezetni szerintem katasztrófa, a MAN nagyon billeg nekem minden uton, a cseh tranziton persze mindegy milyen autó ugyis szétráz. A kis fülkések lakhatatlanok, a Scania erős de az ágya a hátam nagyon nyomja, a Magnum meg francia de az utolso amibe kirabolnak vagy befujnak gázzal mert mire felmászik másik kettővel végez :) szoval nekem a favorit merci mp4 1848 max 10 tonna osztrák szlovén tranzittal.
2015. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!