Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másodjára (is) megbuktam a...

Másodjára (is) megbuktam a forgalmi vizsgán. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az első abszolút jogos volt, átmentem egy piros lámpán. Nincs is rá mentség. ( 25 percet vezettem )


Most pedig abba kötött bele egy másik vizsgabiztos, hogy ferdén álltam be egy párhuzamos megálláshoz. Előtte ( egy másik helyen ) tolatva szépen beparkoltam, de ekkor annyira remegett a lábam. Még a kuplungot sem tudtam rendesen nyomni... ( Itt max. 10 perc volt hátra )


Nem tudom mit tehetnék.

A legutóbbit nem érzem jogosnak. :(


Vidéken vezetek, ahol nincs megkenés.

De nyáron 'Pestre költözök, és ha a 3. forgalmim sem sikerül, akkor ott csinálom a 4.-et, és ha kell lefizetem az oktatót + vizsgabiztost.


Az oktatóm szerint nem vezetek rosszul, és ha koncentrálok, akkor tényleg jó vagyok szerintem is. A KRESZ-t ismerem, a bukásaimat a vizsgadrukknak tudom be... És milyen világban élünk, hogy a buktatásra mennek... Mai nap, akik az én vizsgabiztosomnál voltak, nem voltak szerencsések. Csak 1 ment át



2015. márc. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
mindig ugyan az a biztos volt? am úgy tudom kérhetsz másikat
2015. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, írtam is, hogy a legutóbbin egy másik volt
2015. márc. 5. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Kifogtál egy szigorú vizsgabiztos - vannak ilyenek.

Azt elismered, hogy ferdén álltál meg a párhuzamos parkolásnál, ami mindenképpen hiba, és a vizsgabiztosra van bízva, hogy csak hibapontot ad, vagy buktat.

Valószínűleg érzékelte az előző parkolásnál is a bizonytalanságot, hülyeség az, hogy a buktatásra mennek rá, neki abból semmi haszna, annyi a fizetése, ha mindenkit átenged, vagy ha mindenkit megbuktat.

Forgalmi vizsgán számít a vizsgabiztos személye, személyisége, vannak szigorúak, náluk perfect kell teljesíteni, de vannak lazábbak, akik elnéznek hibákat, ha az nem veszélyeztetés.

Pesten nem jársz jobban: másik oktató, másik autó, ismeretlen útvonalak, korrupció...

2015. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, csak értet. Az VALAKIKnek nagyon jó, ha minél többször mennek forgalmi vizsgára.


Tudom, hogy nem tökéletesen végeztem el a feladatot...

Annyira remegett a lábam, tényleg paráztam. De közben koncentráltam is!! És nem jött össze :(


Na ezaz, 'Pesten egy pár Deák, és meg is van a jogsi.

Ha harmadjára megbuktatnak, itt nem fogok többet próbálkozni.

2015. márc. 5. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"hülyeség az, hogy a buktatásra mennek rá, neki abból semmi haszna, annyi a fizetése, ha mindenkit átenged, vagy ha mindenkit megbuktat."


na azért nagyon nem mindegy, hogy 10ből 10et átenged, vagy 10ből 5öt meghúz, mert akkor ugye az már 15 vizsga lesz.


kérdező, látom tisztában vagy a képességeiddel. nem kell stresszelni. harmadjára menni fog! kicsit légy laza és nyugodt. inkább meg se kíséreld a vesztegetést, azzal csak méginkább magad alatt végnád a fát. :)

2015. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!