Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma vizsgázom másodjára remélem...

Ma vizsgázom másodjára remélem sikerülni fog (Forgalmi). Az elsőn azért buktam meg mert nagyon izgultam és sorra csináltam a hibákat:S. Valami tanács?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, egyirányú utcában balra kanyarodásnál húzódj balra, záróvonalat még véletlenül se érints, ha már narancssárga a lámpa, át ne suhanj. Inkább legyél túlontúl óvatos és akkor biztosan sikerül.Sok sikert!
2011. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de ha pl véletlenül nem a jó sávba mennék pl ami egyenesen visz, akkor még nem buktathat meg....
2011. szept. 8. 08:43
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem buktathat meg azért, mert rossz irányba mész. Olyankor az oktató mondja, hogy merre menjél. Nyugi, sikerülni fog!!
2011. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hol vizsgázol?
2011. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nyíregyen
2011. szept. 8. 08:50
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, remélem most tényleg sikerülni fog... ha van még jó tanácsod-tancsácsotok nyugodtan írjátok meg
2011. szept. 8. 08:51
 7/21 anonim ***** válasza:
hirtelen csak annyi nyugi ,de remélem már, sikerült?
2011. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
sajnos délután 4 kor lesz, így még van egy kis idő...
2011. szept. 8. 11:56
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha meg akar buktatni akkor úgyis talál okot, ne izgulj.
2011. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 alien19 ***** válasza:

Ne izgulj!Én is rossz irányba mentem vizsgán és ezért nem buktattak meg.A barátnőm egy záróvonalra ment és megbuktatták.A poén az egészbe az hogy előtte 2 motoros vizsgázott és rámentek a záróra de nem buktatták meg őket.Plusz a második vizsgája előtt egy srác ráment a záróvonalra és végül megbukott de nem azért mert ráment a záróra....

Ha akar megbuktathat talál rá okot de a lényeg ne izgulj menni fog és figyelj oda mindenre :)

Sok sikert kívánok írd meg sikerült-e! :)

2011. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!