Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen biciklit ajánlotok?

KopiAA kérdése:

Milyen biciklit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szisztok ! Van egy BMX-em ami nem nagyon jön be nekem,

ezért szeretnék valami mást kipróbálni! Nagyon sokat gonolkozom a fixi országúti kerékpáron csak nem tudom hogy jó lenne -e nekem , mivel én személy szerint ugy mond sokat szoktam farolgatni a biciklivel és rázós utakon menni vele :D . Szóval nem tudom hogy mennyire tudnék vigyázni egy fixi-re , vagyis mennyire birná ezt a fixi !? de gondolkoztam mtb-on is (freeride vagy dirt) de jobban tetszene egy fixi ! tudtok valamit ajállani vagy segiteni dönteni ?



2015. márc. 21. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a fixi divatos de én azért egy váltós bringát többre nézek. Legalább egy agyváltó egyen benne. A fixi alkalmatlan a rázós utakra a Monti lesz a te biciklid
2015. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!