Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítványt kötelező az...

Jogosítványt kötelező az utastérben tartanom?

Figyelt kérdés

Megszoktam, hogy ha megyünk valahova, bevágom a táskámat a csomagtartóba. Most viszont én vezettem, és a párom mondta, hogy inkább rakjam az ülés mögé, hogy ha megállít a rendőr, legyen kéznél a jogsi.

Van erre szabály? Mi van, ha kérik a jogsit, de az a csomagtartóban van a táskámban?



2015. ápr. 7. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megállítanak, akkor

- lehúzom az ablakot, mondom közben, hogy kiszállok

- és mondom, hol van a jogsi, hogy tudja hova és miért nyúlok.

Ez ugyan nem USA, de nem árt így tenni.

Előírás nincs, de a kocsiban kell lennie.

Hogy a homlokára ragasztja az ember, vagy a eldugja a pótkerékbe, jog szerint mindegy.

Más kérdés, hogy a hosszas kotorászást, keresgélést nem szeretik.

2015. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály, de a párod látom kicsit rugalmasabban, okosabban kezeli a dolgokat, hiszen így van kéznél a jogsid. Nem kell szenvedni, ha igazoltatnak.
2015. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Rendőr ráér még előszeded. Csak az a lényeg nálad legyen! De ez a rakosgatás hogy ülés mögé...ennyivel középre is tehetnéd vagy a napellenzőbe.
2015. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráér a rendőr, persze, de te esetleg haladnál. Én úgy hidalom át e problémát, hogy egy kis igazolványtartóban a zsebemben hordom minden igazolványomat. Így aztán tök mindegy, hol a táskám.
2015. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor nincs a zsebemben mikor alszok :)
2015. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem inkább a csomagtartóba tennim mert a jogsim együtt van a pénztárcával, kulccsal, laptoppal minden szirszarral együtt és nem szívesen rakom az utastérbe. Nem tart sokáig bedobni az ablakot egy kővel és már ugrik is minden. Ha annyira akarnak igazoltatni akkor várják meg azt a 25 másodpercet amíg kiveszem a csomagtartóból.
2015. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!