Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem megy a parkolás, tolatás,...

Nem megy a parkolás, tolatás, egyszerűen nagyon csalódott vagyok. Van helye ilyen embernek a forgalomba?

Figyelt kérdés

Jogosítványom van, vezetgetek is, igaz csak mostanában gyakrabban....úton nincsenek olyan hű de nagy gondjaim, viszonylag megy de a parkolásra nagyon nem áll rá az agyam.....

Megpróbálok gyakorolni, de félek ha nem fog menni akkor nincs keresni valóm az úton mert az hogy előre fele megy csak fél tudás...nem értem hogy lehetek ilyen béna!!!!????

Olyan helyre megyek csak, ahová tudom hogy le tudok majd parkolni...ez is vicc....

Emiatt olyan szinten megy el az önbizalmam a vezetéstől hogy az nem igaz....

Mit lehet tenni hogy jobban menjen ? Valami kietlen helyen gyakorolni ?

Ház előtt, utcában nem nagyon akarok gyakorolni, ne röhögjön rajtam mindenki :S

Köszönöm!!

28/N


2015. ápr. 10. 10:25
 1/9 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is. Én például tolatva padka mellé képtelen lennék kifogástalanul beparkolni. Szerintem ne menjen el a kedved - gyakorolj, amíg nem megy; az sokkal előremutatóbb.
2015. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Frissen vizsgáztam, és a parkolásokra nagyon nehezen állt rá az agyam (mondjuk valamiért előre nehezebben ment). Viszont, amikor megértettem, már nem volt gond. Ha nem megy máshogy, akkor vissza kell térni az alapokhoz és TÁMPONTOK betartásával kell csinálni. Akkor nem lehet gond.
2015. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és csak annyit írnék még, hogy szerintem abszolút nem gáz és nem szégyen, ha az ember ilyenkor felkeres egy oktatót, hogy vegyen 1-2 kifejezetten "parkolós" órát. Lesz sikerélmény és önbizalom is :)
2015. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap üresek a parkolók a boltok előtt, gyakorolj sokat, menni fog.
2015. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket !


én is pont a vasárnapra gondoltam hogy kimegyek és gyakorlok ott....


addig is néztem youtubon pár oktató filmet a parkolásról, remélem ez is segít majd hogy ráálljon az agyam ..

2015. ápr. 10. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak vigyél magaddal kartondobozokat, vagy segítő (és bátor) családtagokat bójának :) Mert üres helyre 2 semmi közé nem nagy kunszt beállni :)
2015. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)) hát igen, ez is igaz :) családtagot nem vinnék mert nincs elég türelmük ehhez szerintem :)


köszi Neked is !

2015. ápr. 10. 16:49
 8/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, hogy meg akarsz tanulni parkolni.


Én 15 éve vezetek de többnyire hatchback autóim voltak, most sedan-om van, bizony szokni kellett egy ideig hátrafele a méreteit.


Amúgy nagyon egyszerű módszer engem apám anno így tanított


Kerestek egy lehetőleg aszfaltozott kietlen helyett, hogy ne frusztráljon a sok kárörvendő


megtöltött műanyag kannákba raktok faágakat, karókat stb... mindegy ami alkalmas arra, hogy támpontot adjon.


Ebből 2-3-4 db bekészíteni attól függően, hogy párhuzamos parkolást szimuláltok, vagy egyéb megoldást.


4 db esetében pl párhuzamos parkolásnál, pont lehet 2 autó közé parkolást gyakorolni.


Lehet gagyin hangzik, de működik.

2015. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hangzik gagyin és köszönöm Neked is a választ !!!!!!
2015. ápr. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!