Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor lehet igényelni Digitáli...

Mikor lehet igényelni Digitális gépjárművezető kártyát kamionozáshoz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tavaly megcsináltam a "C" kategóriát de nem váltottam ki mert most csinálom az "E" kategóriát és ha meglesz ez is akkor egybe akarom kiválzani ,hogy spóroljak vele.


Gki-im még nincs.

Tudom,hogy a helyi NKH-nál lehet igényelni de az lenne a kérdésem,hogy a fent leirtak alapján igényelhetem és megkaphatom e már ?

Vagy valami másra is szükségem van még ?



#kamionozás #Digitális gépjárművezető kártya
2015. ápr. 25. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, egyszerűbb, ha már megvan az E, mert a jogosítvány számot ráírják. Én hülyén csináltam anno, mert a C után egyből a GKI-t csináltam, fizethettem minden újra.
2015. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg már nem számít, hogy egyezzen a jogosítvány számával, de az a biztos, ha akkor váltod ki, amikor már meglesz az E-s kártya. Ez amúgy hamar megjön, talán nekem 5 munkanap múlva már hozta is a posta.
2015. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs semmilyen feltétele, csak egy érvényes vezetői engedély.
2015. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!