Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2 hónapja megállítottak a...

2 hónapja megállítottak a rendőrök bevittek vizeletre de olyat találtak a szervezetemben amit tudom hogy nem fogyasztottam már jó ideje?

Figyelt kérdés
Kértem még akkor a vérvételt ahol volt orvos és azt állapította meg hogy nem látja semmi jelét annak hogy szerek által befolyásolt azaz bódult állapotban vezettem volna?Tehát akkor vissza kellene kapjam a jogsim mert aznap úgymond nem csinálhattam semmi ami a vezetésemre hatással lett volna. A vérvételre 2 hónapja várok haveromnak megjött érdekes nekem nem. Az ügyvéd is kivan akadva hogy ennek ellenére sem kpok jogsit. Mit csináljak?

2015. máj. 5. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk keress egy ügyvédet a kókler helyett.


De ha jól értem, vizelet kimutatott valamit (gondolom drogot, ha már nem mered leírni) kértél vérvételt, aminek nem jött meg az eredménye?


El kell keserítselek, sok szer igen hosszú ideig kimutatható

2015. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!