Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az újfajta kresz programnak...

Az újfajta kresz programnak van olyan verziója ahol közvetlenül a kérdés megválaszolása után jelzi, hogy helyes-e a választ és ad indoklást is?

Figyelt kérdés
A Szakoe-s sajna nem ilyen ezért érdekelne mert sokkal egyszerűbb lenne úgy.

2015. máj. 13. 21:36
 1/3 anonim válasza:
sajna én se találtam ilyet.Te is most vizsgázol??
2015. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Disinganno válasza:

De a szakoe-s is olyan. Onnan tudom mert a webj-nál raktam le és 75/75-re levizsgáztam, ezzel a módszerrel. :)

Amikor megválaszolsz egy kérdést, megjelenik a tovább gomb, meg mellette a kérdőjel, ami megmutatja melyik a jó válasz.

Le is írja ezt a teszt kezdőlapon, amit persze senki (én se) olvas el.

Indoklás a tesztben már tényleg nincs, de a tananyagban viszont volt egy komplett gyakorló modul a tananyag végén, ahol volt érthető indoklás is (B-t raktam le, a többit nem tudom).

2016. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kawacrossmoto válasza:

Congrat Disi! én hibáztam egyet :P

a szakoe egy szar! az csak demo. Amit megvettél az az edu-s!

[link]

Én is a webest hájpolom, minek uléjek iskolába ha foodolás közbe is gyakorol6ok!

AM-et raktam le és ott is volt gyakolró a végén és indokás is!

A tananyagot csak végigpörgettem, és a gyakolróbol meg a végén a tesztöl tanultam meg mindent.

Annyi a kulönbség a teszt és a gyakolró közt hogy a kérdőjel helyén megjelenik az indoklás!

18F

2016. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!